Thursday, Aug 24th

Last update08:51:41 AM GMT

 

Відбулась зустріч працівників райсільгосптехніки

Нещодавно, на Спаса, відбулася зустріч ветеранів праці колишньої райсільгосптехніки – це Радзевелюк В. М., Борисюк Р. С., колишній механізатор підприємства Никончук В. Ю., нинішній підприємець і творець музею старожитностей, що розміщений в приміщенні колишньої майстерні, Жилюк М. Р. та член президії райради ветеранів Яценко В. Й.

Подробиці...
Кількість переглядів 108

У п'ятьох громадах Ємільчинщини працюватиме безоплатна правова допомога на виїзді

Картинки по запросу мобільні точки доступу отримання безоплатної правової допомогиНа Ємільчинщині працюватимуть мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги з питань земельного законодавства. Графік їх роботи оприлюднило Міністерство юстиції.

Подробиці...
Кількість переглядів 408

У жительки Барашів викрали 4 тисячі гривень

Картинки по запросу гроші граблятьНещодавно до Ємільчинського відділення поліції звернулась 43-річна жителька Барашів із повідомленням про крадіжку з її квартири 4 тисяч гривень.

На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції.

Подробиці...
Кількість переглядів 488

У ємільчинських рятувальників з'явиться спорядження від норвежців

Картинки по запросу ДСНСЄмільчинські рятувальники поповнять своє спорядження. Це допомога від Норвезької благодійної організації. Урочиста передача відбудеться 16 серпня у м. Коростені. Такий “подарунок” дістався ще 5 пожежним частинам області, – про це повідомляє www.dsns.gov.ua.

Подробиці...
Кількість переглядів 493

Ветеринарні працівники Ємільчинщини відзначили своє професійне свято

Минулої середи ветеринарні працівники району зібралися на передсвяткову нараду, що відбулася у актовій залі районної ветлікарні.

Подробиці...
Кількість переглядів 609

У районі продовжується реалізація урядової програми “Доступні ліки”

Результат пошуку зображень за запитом "доступні ліки png"Комунальне підприємство “Ємільчинська центральна районна аптека № 19” бере участь у цій програмі. Ще з початку липня підключилися й структурні підрозділи, що розташовані у селах району: Барашах, Миколаївці, Великій Цвілі, Малій Глумчі. Це забезпечить фізичну доступність лікарських засобів до населення району.

Подробиці...
Кількість переглядів 686

Ємільчинська селищна рада оплатила путівки для 15 дітей

Результат пошуку зображень за запитом "Ємільчинська селищна рада"Коштувало це самоврядній установі 75 тис. грн. Окрім того 61 тис. 900 грн планується витратити на придбання жарової шафи, заміну вікон у ДНЗ №2 і на оплату підвищення кваліфікації медпрацівників; 14 тис. 300 грн – на придбання двох біотуалетів.

Подробиці...
Кількість переглядів 705

Цього тижня відбудеться сесія районної ради

Завтра об 11-00 в залі засідань районної ради відбудеться десята сесія районної ради сьомого скликання. На ній планується розглянути вісім основних питань.

Подробиці...
Кількість переглядів 794

Барашівська громада має представництво в Інтернеті

Барашівська громада має представництво в Інтернеті, яке доступне за посиланням barashivska.gromada.org.ua. Там уже можна ознайомитися із архівом “Барашівського вісника”. В цілому сайт знаходиться у стадії наповнення та згодом дасть вільний доступ до офіційних документів громади, новин тощо.

Подробиці...
Кількість переглядів 841

На Ємільчинщині у вересні пройде обласний фестиваль "Витоки Уборті медові"

Результат пошуку зображень за запитом "Витоки Уборті медові"

Згідно наказу управління культури ОДА від 25 липня, обласний фестиваль “Витоки Уборті медові” відбудеться 2 вересня в с. Руднє-Іванівській.

Подробиці...
Кількість переглядів 848

Працівники відділення поліції відзначили професійне свято

Сьогодні пройшли урочистості з нагоди професійного свята працівників поліції. З цієї нагоди в Ємільчинському відділенні відбулися збори, які відвідали представники державної влади та самоврядування, прокуратури. Так подяками РДА та райради було відзначено двох поліцейських, м’яч – для команди установи, а жінкам – квіти. Побажання та квіти були й від представника громадськості – жительки Миколаївки.

Подробиці...
Кількість переглядів 970

У Ємільчинському районі керівник сільгосппідприємства отримав державне звання

Керівнику приватно-орендного сільськогосподарського підприємства “Великояблунецьке” Боровцю Івану Івановичу присвоєно почесне звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ” (Указ Президента України №168/2017 “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України”).

З цією подією його привітали на останній сесії обланої ради.

Подробиці...
Кількість переглядів 948

Нащадки Уварових та Терещенків відвідали Ємільчинщину

Ті, хто “в темі”, люди, котрі слідкують за важливими культурницькими подіями району, з нетерпінням очікували на приїзд графа Уварова. Це, без перебільшення, історична подія – візит праправнука Сергія Аполоновича Уварова (прах якого покоїться на місцевому старому кладовищі), колишнього власника частини Ємільчинських територій, сина Жака Уварова – Ігоря Уварова, а також нащадка відомого в Україні роду поміщиків, магнатів та меценатів Терещенків – Ваніли-Василії Шахматової-Щиринськи, які нині мешкають у Парижі та прибули до Ємільчиного. Супроводжували їх директор музею-садиби Уварових-Терещенків у містечку Ворзелі Олександр Соколенко та науковий працівник Світлана Суховенко.

Подробиці...
Кількість переглядів 1186

Вчитель зарубіжної літератури Ємільчинської школи має шанс отримати Премію Верховної Ради

zar litкопированиеВраховуючи рекомендації постійної комісії облради з гуманітарних питань, обласна рада порушила перед Верховною Радою клопотання про присудження Премії Верховної Ради Палько Наталії Миколаївні, заступнику директора з навчально-виховної роботи, вчителю зарубіжної літератури Ємільчинської школи за “особливі успіхи у навчанні та вихованні молодого покоління, багаторічну сумлінну працю, творчий підхід та впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес, активну громадянську позицію”.

Подробиці...
Кількість переглядів 1745

Сторінка 1 із 95

Натисніть посилання, щоб завантажити "НТ" на свій комп’ютер або переглянути онлайн

"Народна трибуна" за 2016-2017 роки