Батьковбивцю позбавили волі на 9 років

В засобах масової інформації Новоград-Волинською місцевою прокуратурою неодноразово висвітлювались результати судового розгляду резонансних справ, зокрема, і злочинів, вчинених щодо осіб похилого віку, батьків. Однак, ці негативні випадки і надалі мають місце.

Чергова драма розгорілася 20.04.2017 в с. Березниках в домоволодінні громадянина С. Між сином, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, та престарілим батьком виникла суперечка на ґрунті особистих неприязних стосунків. Будучи обуреним докорами, син з поряд стоячого столу взяв у праву руку кухонний ніж та наніс удар батьку в праву частину грудної клітини, спричинивши тілесні ушкодження, від яких настала його смерть.

Органи досудового розслідування та суд вказані дії кваліфікувли за ч.1 ст. 115 КК України.

Новоград-Волинська місцева прокуратура, забезпечуючи публічне обвинувачення під час судового розгляду кримінальних проваджень такої категорії, дотримується позиції законності та невідворотності покарання за скоєння злочину проти життя людини.

У ході судового розгляду колегіальним складом суду досліджено обставини вчиненого вбивства, висновки призначених експертиз, характеризуючі дані особи, що вчинила злочин.

Вироком Новоград-Волинського міськрайонного суду від 20.11.2017 визнано винним гр. С. за ч.1 ст. 115 КК України та призначено покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

На даний час рішення суду набуло законної сили.
Р. ГЕРИЧ,
заступник керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *