За очисні в Ємільчиному обіцяють взятись, як тільки потепліє

Довгий час ремонт очисних у райцентрі не можна було розпочати. Адже для визначення виконавця робіт Департамент містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації оголошував тендери вже тричі минулого року. Два попередніх виявилися провальними. Комітет знаходив у документах учасників недоліки. І лише в останньому обрав переможця – ТОВ “БК Сучасні технології”. Однак і цей факт має привід для песимізму.

Із компанією був підписаний договір вартістю 3 млн 401 тис. 94 грн. Хоч в угоді чітко визначений період, за який вона має впоратись із оновленням очисних – листопад-грудень минулого року, але підряднику не вдалося розпочати працювати за графіком.

Ремонт так і залишився на рівні “обіцянок”. НТ” запитала у керівника ТОВ “БК “Сучасні технології” Олександра Докійчука, коли ж “підлікують” споруди? Олександр Петрович розповів, що обладнання для очисних вже закуплено та доставлено – воно знаходиться на складі товариства у Житомирі. Це важливо, адже його імпортували із кількох країн. Залишилося виконати роботи із бетоном – підсилити стіни, однак для цього треба плюсова температура.

“Я не прихильник додавання у бетон різних сумішей для пришвидшення його застигання, оскільки такий матеріал – не довговічний і низької якості. Отож, якщо лютий буде холодним, скоріше за все, розпочнемо працювати у березні”. Він також додав, що проводить реконструкцію і Олевських споруд, там вона вже на стадії завершення.
Г. КОЛЕСНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *