Березовий сік можна придбати у Ємільчинському лісгоспі

ДП “Ємільчинське лісове господарство” закінчило заготівлю березового соку. Його зібрали близько тонни (попередніми роками – до чотирьох тонн). Головний лісничий Олександр Мельниченко розповідає, що це через те, що сезон закінчився рано. “Тепла погода означає швидку появу бруньок, лися на березі, й сік відразу переств текти,” – пояснює він.

Фахівець також відзначив, що, як і раніше, всю сировину відправлять для консервації на Новоград-Волинське ТОВ “Смолка”. Деяку частину готового продукту, в розрахунок, залишать там, а деяка повернеться на підприємство для потреб “Лісгоспу” і його працівників.

Окрім того, щороку в Жужельському лісництві для потреб працівників заготовляють близько 200 банок консервованого березового соку. Для цього пристосували грибоварний котел. Опікуються запасами Валерій Кмець (на фото) та Тетяна Штиль.

Лісгосп презентували й редакції “НТ” смачний дарунок. На дегустацію запросили працівників друкарні. На смак цей сік із ягодами шипшини виявився як цілющий узвар. Лісівникам щастить, хочеться щоб й інші жителі Ємільчинщини могли насолоджуватись дарами природи. Виявляється, це цілком можливо. ДП “Ємільчинське лісове господарство” реалізовує сік для населення. Трилітрова банка коштує 35 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *