Першість області з футболу стартувала у Ємільчиному. Драматичний фінал

5 травня у Ємільчиному на стадіоні “Колос” відбулося урочисте відкриття сезону. Почесне право першого удару отримав ветеран футболу Микола Демчук. З вітальним словом до спортсменів та волейболістів звернувся голова РДА Ігор Євтушок та заступник Ємільчинського селищного голови Володимир Євтух, а мистецьку частину увінчала Альона Лук’янчук.

Деб’ютну гру наша команда провела з командою Брусилова. Вже на 4-ій хвилині ємільчинці відкрили рахунок, проте м’яч не зараховано через офсайд, а за кілька хвилин все ж ворота гостей  “розпечатані”.

Завершився матч з рахунком 4:4. Результат – несподіваний, адже по ходу гри  наші вели з перевагою у 2 мячі (2:0 і 3:1).

Однією з причин невтішного фіналу є травма воротаря, ємільчинця Миколи Кур’яти, яку він отримав у першому таймі (гравцю наклали два шви на розсічену брову).