На Ємільчинщині вшанували педагогів

4 жовтня в центральному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя. Відділ освіти РДА, враховуючи творчу й результативну роботу, зокрема з підготовки призерів олімпіад ІІІ етапу (обласного), переможців обласних конкурсів, інші заслуги удостоїв подяк та відзначив грошовою винагородою 44 педпрацівники:

1. Арештович Олену Володимирівну – вчителя географії Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
2. Боровик Ніну Олексіївну – вчителя фізики Ємільчинської ЗОШ І-IІІ ст. №1;
3. Борисюк Надію Володимирівну – вчителя російської мови та заруб. л-ри Ємільчинської гімназії;
4. Букшу Ілону Анатоліївну – вчителя початкових класів Середівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
5. Демиденко Тетяну Сергіївну – вчителя початкових класів Підлубівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
6. Денисюк Тетяну Іванівну – вчителя біології Симонівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
7. Денисюк Тетяну Володимирівну – заст. дир. з навч.-вих. роботи Андрієвицької ЗОШ І-ІІІ ст.;
8. Дідус Ірину Миколаївну – вчителя рос. мови та заруб, л-ри Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
9. Дідус Надію Петрівну – вчителя української мови та літератури Ємільчинської гімназії;
10. Дмитренко Наталію Борисівну – вчителя біології Підлубівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
11. Ешмуродову Ларису Михайлівну – заст. директора з вих. роботи Підлубівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
12. Ігнатенко Валентину Антонівну – вчителя біології Сімаківської ЗОШ І-ІІІ ст.;
13. Ікалюк Оксану Іллівну – вчителя математики Руднє-Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
14. Жабровець Тетяну Валеріївну – вчителя історії Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.;
15.Калініченко Ольгу Опанасівну – вчителя географії Ємільчинської гімназії;
16. Карпенко Лідію Францівну- вчителя укр.мови та літератури Яблунсцької ЗОШ І-ІІІ ст.;
17. Карпинець Людмилу Іванівну – завідувача Підлубівського ЗДО «Сонечко»;
18. Кожановську Людмилу Василівну – вчителя географії Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
19. Коваленко Світлану Казимирівну – вчителя української мови і літератури Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
20. Костюченко Нататію Юріївну – вчителя біології Ємільчинської гімназії;
21. Князь Світлану Іванівну – вчителя хімії Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
22. Кушніровського Андрія Анатолійовича – вчителя трудового навчання Рихальської ЗОШ I-III ст.;
23. Литвинчук Тетяну Іванівну – директора Сербо-Слобідської ЗОНІ І-ІІ ст.;
24. Любич Олену Степанівну – вчителя української мови і літератури Кулішівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
25. Ляшук Ларису Вікторівну – педагога-організатора Ємільчинської гімназії;
26. Миколаєнко Надію Федорівну – директора Яблунецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
27. Миколаєнка Олега Івановича – вчителя біології Яблунецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
28. Омельченко Марину Володимирівну – вчителя біології Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
29. Осіпчук Ніну Степанівну – вчителя історії Мокляківської ЗОШ І-І І ст.;
30. Павленко Тетяну Євгенівну – вчителя англійської мови Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
31. Петренко Наталію Олександрівну – заст. директора з вих. роботи Яблунецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
32. Ромашок Тамілу Макарівну – вчителя біології Рясненської ЗОШ І-ІІ ст.;
33. Романішину Ірину Євгенівну – вчителя біології Ємільчинської гімназії;
34. Саух Яну Іванівну – педагога-організатора Підлубівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
35. Ткачука Андрія Івановича – вчителя економіки Ємільчинської гімназії;
36. Туровську Лесю Петрівну – вчителя початкових класів Ємільчинської гімназії;
37. Філатова Ігоря Анатолійовича – вчителя трудового навчання Підлубівської ЗОШ І-ІІІ ст.:
38. Фомішину Г алину Миколаївну – директора Кулішівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
39. Черкес Юлію Федорівну заступника директора з виховної роботи Рихальської ЗОШ І-ІІІ ст.;
40. Чиж Ірину Іванівну – вчителя біології Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
41. Ющенко Любов Володимирівну – вчителя біології Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.;
42. Ярмоленка Сергія Володимировича – вчителя фізичного виховання Підлубівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
43. Яценка Олександра Федоровича – вчителя астрономії Ємільчинської гімназії;
44. Яцук Наталію Борисівну – вчителя початкових класів Яблунецької ЗОШ І-ІІІ ст.

У свою чергу відділ освіти селищної ради нагородив сімох керівників гуртків Будинку дитячої творчості
– Гурток «Декоративний розмай», «штучні квіти» – Ракс Тамару Миколаївну;
– Гурток «Декоративний розмай», «розпис на склі» – Гончарук-Бережну Наталію Федорівну;
– Гурток «Декоративний розмай», «ліплення» – Баранову Ольгу Миколаївну;
– Гурток «Зимова казка», «ялинкові прикраси» – Мартиненко Ларису Василівну; Гурток «Великодні дзвони -2018», «декоративно-прикладне мистецтво» -Абросімову Юлію Олегівну;
– Гурток «Художнє читання» – Шмарко НатаТгно Сергіївну;
– Гурток «М’яка іграшка» – Климчук Наталію Володимирівну.

та відзначив дипломами кращі дошкільні заклади:
Ємільчинський ЗДО №3 “Веселка” та Мокляківський ЗДО “Сонечко”.
Очільник області Володимир Ширма грамотами та годинниками обласної ради нагородив вчительку англійської мови гімназії Прищепу Т. П., вчительку української мови Кулішівської ЗОШ Любич О. С., вчительку початкових класів Степанівської ЗОШ Хільченко А. І.; подяки удостоєний вчитель музичного мистецтва гімназії Ткачук А. І. Ряд закладів освіти отримав м’ячі від депутата обласної ради Довгополого Ю. Д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *