Вартість могильної ями зрівнялась із мінімальною пенсією

Той, кому цієї осені довелось проводжати близьку людину у засвіти, вже знає, що вартість копання могильної ями в Ємільчиному зросла більше, ніж удвічі, і тепер сягає аж 1517 грн (цю ціну “Водоканал” назвав усередненою літньо-зимовою).

Найбільше такий факт хвилює та обурює пенсіонерів. Адже розмір мінімальної пенсії на сьогодні – 1497 грн. “Виходить, що, пропрацювавши більшу частину життя, ми заробили лише на могилу? – дивуються жителі громади. – А скільки ж місяців нам не їсти, не лікуватись, не сплачувати комуналку,щоб назбирати на похорон загалом?..”
За роз’ясненнями з цього приводу “НТ” звернулась до начальника КП “Водоканал” Віктора Климчука, який досить аргументовано обгрунтував здорожчання такої послуги. Для того, щоб викопати яму, зазвичай, наймаються 3-4 працівники. Оплата їхньої роботи – це вже половина всієї вартості. “Погодьтеся: мало хто працюватиме тепер за мізерні гроші,” – розповідає Віктор Миколайович. Ще частину суми “з’їдає” використання спеціальної техніки (генератора, електровідбійного молотка та ін.).

Та актуальне це лише в період морозів. Утримання території кладовища (вивезення сміття, доставка піску тощо) також виливається для підприємства у копієчку, зважаючи ще й на захмарну ціну пального.

Читайте повну версію матеріалу в “НТ” №47 за 23 лютого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *