Підлубівську амбулаторію пересунули

У Підлубах розпочали будівництво амбулаторії. Вже викопана траншея під фундамент та засипана щебенем, привезені блоки. Та знаходитиметься нова будівля зовсім в іншому місці, ніж планувалося: також у центрі села, але поблизу автобусної зупинки. “НТ” спробувала з’ясувати причини таких суттєвих змін.

Поки що коментар дав лише начальник Ємільчинської дільниці “Укртелекому” Геннадій Столяров. Виявляється, виготовлену проектну документацію попередньо не погодили з вищезгаданою організацією. А на обраній під будівництво території (де знаходилась колишня колгоспна контора) розміщена станція і всі мережі зв’язку, які прокладені якраз на місці де мав бути фундамент майбутньої амбулаторії. Через відсутність в “Укртелекомі” коштів для перенесення їхніх мереж, прийняли рішення змінити розташування медзакладу.

Нагадуємо, що Департамент регіонального розвитку ОДА замовив проектну документацію у ТОВ “Проспект-Проект” (її вартість – трохи більше 64 тис. грн) та визначив виконавця-підрядника будівництва – ТОВ “АртХаус”, яке попросило за свою роботу 6 млн 743 тис. 101 грн. З товариством планується підписання відповідного договору.
«НТ» № 49

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *