Представник місцевого самоврядування Ємільчинщини відвідав Словенію


Нещодавно заступник селищного голови Володимир Євтух відвідав міста Logatec (Логатець) та Celje (Целє) Республіки Словенії. Поїздка пройшла у складі української делегації представників ОТГ для вивчення досвіду поводження із побутовими відходами й не тільки.

Зокрема візитери у супроводі містера Berto Menard (Берто Менаром) побували на заводі з виробництва тротуарної плитки Oblak та двох промислових частинах околиці містечка, де розташовані виробництва (папірня, переробка металобрухту та будівельних відходів й інші), великі торгові точки (легкових авто, будматеріалів й інше), автодром, комунальний оздоровчий комплекс із плавальним басейном та інші фірми.

Ознайомилися з роботою місцевих очисних споруд каналізації, оглянули місцеву початкову школу (1-9 класи, 700 учнів), яка має статус “екологічної”.

В рамках візиту в Логатець було підписано угоду про намір співпраці між Муніципалітетом міста та Криничанською ОТГ Дніпропетровщини. 

Також українці побували на сміттєспалювальному заводі в м. Салє, дізналися про технологію підготовки сміття до спалювання, виробництва теплової те електричної енергії, очищення викидів: потужність заводу спалювання – 28 тис.тон сміття, виробництво – 15 МВт теплової та 2 МВт електричної енергії на рік. Відходи, які захоронюються, становлять 3% від початкової маси сміття, про все це інформує Ємільчинська селищна рада на своїй Facebook-сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *