Уряд Гройсмана виділив додатково 2,5 млн грн на реконструкцію школи та будівництво басейну в Ємільчиному


Уряд Володимира Гройсмана виділяє близько 3 млрд грн на підтримку малих міст та райцентрів України. Кожна область отримає додаткові десятки мільйонів гривень на важливі соціальні та інфраструктурні об’єкти. Частину цих коштів, 23,8 млн грн, Уряд вже розподілив містам нашої області. З них смт  Ємільчине  на реконструкцію загальноосвітньої школи  N 1 та будівництво босейну 2,5 млн грн.

Міста районного значення вже у 2019 році отримають 3 млрд грн з Державного фонду регіонального розвитку. А з початку 2020 року усі малі міста матимуть повноваження та ресурси, які є зараз у великих міст та об’єднаних громад. Крім того, з 2020 року розпочнеться окрема урядова програма фінансування місцевих доріг, так званих «тешок», на 10 млрд грн.

Все це стало можливим завдяки реформі децентралізації, ініціатором якої був тоді ще віце-прем’єр-міністр Володимир Гройсман. За 5 років реформи, яка стала пріоритетною для Уряду, по всій країні побудовані і відремонтовані тисячі об’єктів, а громади отримали додаткові можливості та ресурси для розвитку. Продовження таких програм децентралізації в цілому критично залежить від того, чи буде новий уряд так само підтримувати громади,  як уряд Гройсмана, тобто від результатів парламентських виборів.

Так фінансування від Уряду 333 тис грн вже отримує смт  Ємільчине на реконструкцію загальноосвітньої школи №1 та на облаштування плавального басейну Молодіжно-спортивного комплексу «Юність» (2,2 млн грн.).

Як заявив Володимир Гройсман, лідер партії «Українська Стратегія Гройсмана»,  потрібно, аби вже наступного року всі районні центри і міста районного значення мали статус об’єднаних територіальних громад і отримали всі ті можливості і ресурси для розвитку, які вже мають завдяки децентралізації великі міста і ОТГ. «Це дасть їм можливість до процесу остаточного об’єднання почати вирішувати проблеми людей, почати будувати дороги, почати ремонтувати садочки і школи», – сказав Глава Уряду.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *