У Підлубах чекають на амбулаторію


Проте за фактом будівництва може бути відкрите кримінальне провадження.

16 жовтня голова облдержадміністрації Віталій Бунечко звернувся до правоохоронних структур через ймовірне розкрадання коштів під час будівництва 22 нових амбулаторій.

Як повідомляє “Житомир лайф”, мова йде про програму “Сільська медицина”, у рамках якої на Житомирщині мали збудувати 22 амбулаторії з житлом для лікарів.

Втім, за словами заступниці голови ОДА Наталії Остапченко, на середину жовтня 2019 року в області не добудовано жодної амбулаторії, незважаючи на те, що з державного та місцевого бюджетів витрачено на їхнє будівництво понад 100 мільйонів гривень.

Також Віталій Бунечко повідомив, що під час реалізації програми для усіх 22 приміщень амбулаторій використовували типові проєкти, які розробили працівники ТОВ “Проспект-Проект” та продали облдержадміністрації.

Але проблема, за словами голови ОДА, в тому, що під час розробки проєктів, проектанти не врахували прив’язку до місцевості. Тобто умови будівництва, якість грунту та інші моменти, пов’язані з геодезією. Тож проєктантам довелося знову вносити правки в документації і звісно не безкоштовно, а за бюджетні кошти. За це ТОВ “Проспект-Проект” заплатили понад 3 мільйони гривень, але до цього часу проєктанти роботу так і не виконали, або принаймні не передали в облдержадміністрацію.

Проблема, на думку Бунечка виникла ще й через те, що облдержадміністрація не може закінчити будівництво амбулаторій без проектно-кошторисної документації. Тож про продовження будівництва сільських амбулаторій говорити зарано.

Голова ОДА звернувся до поліції, прокуратури та СБУ щодо згаданих фактів та вимагає відкрити кримінальне провадження.

Нагадаємо, Віталій Бунечко також звернувся до правоохоронців щодо нецільового використання коштів при обслуговуванні доріг області та можливих фактів розкрадання бюджетних коштів при реконструкції житомирського стадіону “Полісся”, повідомляє “Журнал Житомира”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *