Методику лікування хворих на правець в Україні розробив хірург Ємільчинської райлікарні

Якщо поринути в історію розвитку медицини району, можна знайти чимало фактів, якими варто пишатися. Їх однак знають мало, тож не зайвим буде дещо й згадати.

Ось, наприклад, в Новоград-Волинському повіті (територія Ємільчинського району тоді – як його частина) було 9 земських лікарень, у тому числі в Баранівці, Городниці, Любарі, Мирополі, Корці, Ємільчиному. Лікарні обслуговували 1211 сіл, в яких проживало 398 тис. чоловік.

Подробиці...


В районному Будинку культури відбулися урочисті збори, присвячені Дню медичного працівника.

З нагоди свята були нагороджені грамотами кращі працівники медичної спільноти Ємільчинщини.

Вітальні слова до всіх присутніх у залі виголосили головний лікар ЦРЛ Юрій Довгополий, селищний голова Леонід Філоненко, голова профспілки ЦРЛ Наталія Брановицька, ветеран праці, лікар-гінеколог Василь Мартиненко.

Подробиці...


Ємільчинські "швидкі" поїхали до Центру медицини катастроф

Як повідомили у Житомирській ОДА, Ємільчинський район серед тих 25 районів області, які здійснили передачу майна "швидкої допомоги" до Центру екстреної допомоги та медицини катастроф області.

Подробиці...


У новій котельні Ємільчинської ЦРЛ працюють із комфортом

На запрошення головного лікаря ЦРЛ Юрія Довгополого довелось ознайомитися з роботою введеної наприкінці минулого року газової котельні.

Сучасні німецькі котли з автоматизованим комп’ютерним управлінням, безшумні насоси, ремонт зовні та внутрішній із кімнатами відпочинку та санвузлом перетворюють роботу персоналу (чотири оператори та інженер) на задоволення, за яке ще й гроші платять.

Подробиці...


Ємільчинських породіль фінансують швейцарці

Із 2013 по 2015 роки у Ємільчинському, Житомирському, Новоград-Волинському та Попільнянському районі реалізовуватиметься проект ЮНІСЕФ.

Голова Ємільчинської райдержадміністрації Леонід Забела зазначив: "Завдяки співпраці з ЮНІСЕФ ми провели в районі чотири тренінги-навчання, 105 медичних працівників нашого району.

Також ми отримали медичне обладнання на 400 тисяч гривень, укомплектували оргтехнікою навчально-інформаційний центр. Основним досягненням проекту є зниження рівня малюкової смертності в два рази".

Подробиці...

Сторінка 1 із 4