Акція “Зігрій воїна”. Коли люди вражають вчинками

На ідею організувати акцію, яку назвали “Зігрій воїна – захисника України”, кількох добровольців із Ємільчиного наштовхнув телевізор. Воїни АТО потребують не лише одягу, харчів, а й тепла. Для забезпечення останнього, наприклад, з усі-усюд їм привозять дрова та інші види твердого палива, то чому б і не з Ємільчинщини. 

…Це був кінець листопада. Почалась акція з листівок, які розклеювали на вулицях, біля магазинів, місцях скупчення людей. Повідомили й органи влади. 

 

Та рух роздмухувався повільно. Спершу люди несли неохоче, а далі… почали дивувати своїми вчинками. А як по-іншому, якщо бачиш, що на візку тягне мішок дров старенька, чи коли їх приносять навіть першокласники.

Так, допомогу надали 221 житель великих сіл і малесеньких, працівники 9 установ-організацій, 19 приватних підприємств, 6 навчальних закладів, 3 ДНЗ. На разі вдалось зібрати 500 мішків палива. Їх минулого четверга вже відвезли до Житомира у 95 високомобільну бригаду.

Організатори акції вирішили розширити коло допомоги і пропонують усім небайдужим приносити теплий одяг, харчі для воїнів АТО. За надходження речей до адресата можна не хвилюватись, адже добровольці співпрацюють з волонтерами Житомира, Києва, Полтави.

Так завдяки київським волонтерам для захисників України вже передано 26 кг харчів та теплий одяг.

tribunaem.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *