На Ємільчинщині відбулась ротація міліціонерів. Правоохоронці повернулися без втрат

У рамках ротації із зони проведення АТО повернулися ємільчинські міліціонери, які майже півтора місяця виконували бойові завдання на буремному сході.

Загін повернувся у повному складі, без втрат, виконавши поставленні завдання. Наші хлопці несли службу на блокпостах, перевіряли транспортні засоби на предмет перевезення зброї, вибухівки, затримували диверсантів, а також виконували інші бойові завдання в гарячих точках Луганської області.

  

Привітати правоохоронців із поверненням прийшли родичі, друзі, керівництво та жителі селища.

Тепер на правоохоронців чекає кількаденний відпочинок, після чого вони знову повернуться до роботи.

На заміну бійцям, які повернулися із зони АТО, поїхали четверо наших колег, в тому числі й заступник начальник РВ – начальник МГБ РВ майор міліції Сергій Миколайович Лук’янчук, який виконуватиме обов’язки заступника командира зведеного загону міліції області. Троє бійців даної ротації вже відряджаються на схід України вдруге.

Всі міліціонери екіпіровані, одягнені, отримали теплі речі, взуття, продукти харчування і все необхідне для несення служби в польових умовах і виконання поставлених завдань.

Як зазвичай, працівники райвідділу підтримали своїх колег, які відряджаються в зону АТО, скромною грошовою допомогою.

Також, теплими словами та подарунками, зробленими дитячими руками, підтримали наших захисників учні Ємільчинської ЗОШ №1.

Бажаємо нашим захисникам швидше повертатись до дому живими і неушкодженими.
Штаб Ємільчинського РВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *