У Ємільчиному нагородили переможців змагань з волейболу в рамках Спартакіади школярів області

Це вже четверте покоління дитячо-юнацької спортивної школи, яке сягнуло обласної вершини волейболу.

Нинішні чемпіони, як і три попередні, пройшли рутинний шлях тренувального процесу: з невдачами, розчаруваннями, перемогами особистими й командними, але саме ці терни й “ліпили” справжніх гравців.

 

Вони виплекані тренерами: Сергієм Онопченком, який привів у волейбол нинішніх одинадцятикласників (їх четверо), а тоді ще дітям закладав ази технічної майстерності, та Віктором Романухою, який, віддавши частину себе, навчив тактичної грамотності, комбінаційної гри і ще безлічі того, що необхідно, аби бути колективом, бути кращими.

Ця команда ставала на крило на очах у нас, дорослих, коли впродовж кількох останніх років двічі на тиждень була спарингом. І пройшла шлях від того етапу, коли з нею грати було нецікаво через мінімальний опір, до нинішніх кондицій, коли виграти стало складніше, а іноді й неможливо.

Спираючись на відомий вислів у цьому контексті, можна сміливо сказати: учнями хлопці виявились непоганими.

Церемонію вручення розпочали заступник голови РДА Іван Павленко, в. о. голови райдержадміністрації Володимир Ширма та заступник голови районної ради Олександр Ващук.

Відзнаки спортсменів: медалі, подяки та премії від  РДА та райради, грамоти обласного управління освіти та науки ОДА.

До вітань приєднались і начальник відділу освіти Анатолій Марчук, який вручив грамоти від відділу освіти та грошову винагороду всій команді.

Спортивні звитяжці та ті, хто їх підтримує.


 Їх вшанували гідно, на найвищому районному рівні. Не в останню чергу тому, що й очільник району, Володимир Ширма, є великим симпатиком цієї гри і розуміє ціну такого успіху. Зібравши минулої середи новоспечених чемпіонів та їхніх тренерів, батьків у малій залі районної ради, їм вручили медалі, грамоти, премії, подякувавши за внесок на шальки авторитету району, сказали багато теплих слів.

А найближчими вихідними команду чекає черговий іспит, уже на рівні дорослих, – у чемпіонаті району. Тож поспостерігати за цим буде цікаво.
М. МЕЛЬНИК,

“НТ” №7,

фото надали Тетяна Примак та Сніжана Дейнеко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *