На Ємільчинщині діє 15 громадських формувань

ФОТО-МІЛІЦІЯ.jpg

Керівники Березниківського (Слава Лук’янчук), Сергіївського (Вадим Бондарчук), Великоцвілянського (Ярослав Сербін), Середівського (Олександр Волощук), Підлубівського (Сергій Кашпуренко) та Ганнопільського (Володимир Петренко) громадських формувань взяли участь у нараді, яка відбулася 6 лютого на базі УДАІ УМВС в області (м. Житомир). Захід відбувся під головуванням начальника Управління громадської безпеки Володимира Мазарчука. Громадські формування – це своєрідний місток співпраці між міліцією та сільськими громадами. Така спільна робота має значну ефективність, про що свідчить і статистика. Так, на території нашого району діє 15 громадських формувань при стількох же сільських радах. До них входять 205 осіб. Найактивніші представники (їх 33) працюють помічниками дільничних інспекторів. У минулому році за участю членів громадських формувань у районі розкрито 56 кримінальних правопорушень та затримано 17 осіб за адміністративні. Більше 200 разів вони залучалися до охорони порядку на території району.

Володимир Мазарчук у ході наради закликав членів громадських формувань допомогти дільничним у відпрацюванні схеми “Чужий в селі” – це попередження крадіжок, забезпечення охорони порядку, патрулювання на вулицях населених пунктів. Також приділили увагу й питанню протидії сепаратистським настроям та закликам серед жителів області, метою яких є зрив мобілізації, залякування людей і т. п.

На заході обговорювали стратегічні завдання існування громадських формувань та активізації їхньої роботи. Залучення до цієї справи органів державної влади, місцевого самоврядування тощо. Робота в цьому напрямку на Ємільчинщині знаходиться тільки на початковому етапі.
Сергій ЛУК’ЯНЧУК,
заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки РВ УМВС,

Матеріал “НТ” №8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *