Здобутки трудовиків

Цими днями у відділі освіти райдержадміністрації пройшла виставка-конкурс “Методичний тиждень для вчителів трудового навчання”. В ній взяли участь 31 школа із 38, представивши близько 100 робіт.

Методист відділу освіти по роботі із вчителями трудового навчання Валентина Романуха зазначила, що головною метою організації цієї виставки було виявити вміння та професіоналізм вчителів. Адже, якщо самі можуть творити, то й дітей навчать. Відтак невеликий кабінет ледь-ледь вмістив зразки неповторної людської фантазії та майстерності. Це – вироби з дерева, вишиті картини, вироби з паперу, навіть харчових продуктів (макарони, кукурудза), шерсті, тканини, та ін.

Деякі з презентованих імен уже не раз можна було зустріти на різноманітних районних та обласних виставках, як-от вчителя Мокляківської ЗОШ І-ІІ ст. Петра Буздугана, роботи якого (різьба по дереву), як і завжди, здивували тонким виконанням та змістовністю. А декого ж можна було побачити уперше. Наприклад, витвори із дерева 21-річного Сергія Тукайла із Великоглумчанської школи, який працює в цьому освітньому закладі лише рік. Незважаючи на незначний педагогічний досвід, він надав беззаперечні докази своїх умінь – це предмети побуту, які, напевно, хотіла б мати будь-яка господиня, декоративні елементи (вішалка, рамка для фото тощо), що стали б справжньою окрасою інтер’єру.

Виставка проходила лише тиждень: з 16 по 20 березня, і викликала беззаперечне захоплення у відвідувачів – освітян району. За її підсумками визначать роботи кращих і відзначать грамотами.
Г. КОЛЕСНИК,

“НТ”, №12

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *