Барашівському міжшкільному комбінату дали вказівки на виправлення

DSC_03791.jpg

Директору Барашівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату В. Дзядовичу висловлено ряд рекомендацій у розпорядженні голови райдержадміністрації від 30 червня.

Зокрема, там зазначено: до 20 липня рекомендовано подати на розгляд районної ради зміни до статуту Барашівського МНВК.

 До цієї ж дати вжити дієвих заходів щодо оформлення документів з питань ліцензування навчального закладу з професійного навчання водіїв автотранспортних засобів та секретаря керівника. Спільно з директором районного центру зайнятості В. Марчуком (за згодою) проводити роботу з питань працевлаштування випускників Барашівського МНВК. Активізувати роботи по оновленню матеріально-технічної бази шляхом залучення коштів від виробничої діяльності закладу та ін.

А начальнику відділу освіти райдержадміністрації А. Марчуку до 25 червня подати пропозиції контролюючим та правоохоронним органам щодо перевірки правильності використання коштів в Барашівському МНВК, до 20 липня визначити шляхи фінансування роботи Барашівського МНВК та можливості передачі учбових годин з шкіл тощо.

Останнім пунктом визначено заслухати інформацію директора Барашівського МНКВ В. Дзядовича про хід виконання рішення на засіданні колегії райдержадміністрації в серпні.

Це розпорядження з’явилося опісля розгляду проблем навчального закладу на виїзній колегії РДА, яка відбулась у червні.

Нагадуємо її зміст.

“Народна трибуна” № 25, 2015.

Народна-трибуна-25_20151.jpg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *