В області утримується найвищий клас пожежної небезпеки

У зв’язку зі спекотною погодою в області утримується найвищий 5 клас пожежної небезпеки! За вихідні сталося 55 пожеж, рятувальниками здійснено 23 виїзди на гасіння сухої трави. Зареєстрована 1 надзвичайна ситуація, повідомляє www.zhytomyr.mns.gov.ua

Крім того цього літа виникло 4 пожежі у місцях збирання врожаю. Остання пожежа в Андрушівському районі 9 серпня була кваліфікована як надзвичайна ситуація об’єктового рівня, в результаті якої згоріло 80 гектарів пшениці – половина поля.

На найближчі 3 дні очікується, що температура повітря сягатиме 35 градусів. Тож рятувальники закликають неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки!
Категорично заборонено розводити багаття та спалювати післяжнивні залишки, навіть у приватних домоволодіннях. Також слід пам’ятати про небезпеку паління і не використовувати відкритий вогонь поблизу хлібних і лісових масивів.

У місцях збирання врожаю повинна чергувати пристосована для цілей пожежогасіння техніка. Поля мають бути обкошені та оборані для запобігання перекидання на них пожеж від займань сухої трави чи викинутого недопалка.

Кожен працівник сільськогосподарського підприємства повинен знати порядок дій на випадок виникнення пожежі і вміти користуватися первинними засобами пожежогасіння. Від пильності кожного з нас залежить безпека усієї області!

Управління ДСНС у Житомирській

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *