У Ємільчиному пройшло закриття Чемпіонату району з футболу

Феєрія нагород. Так можна назвати церемонію закриття Чемпіонату району з футболу. Відбулась вона 28 листопада на стадіоні “Колос” у Ємільчиному. І місце посіла команда Ємільчиного, ІІ – Кулішів, а ІІІ – Малої Глумчі. Всі вони отримали кубки, а кожен гравець їхнього складу – дипломи та медалі. Вітали переможців керівники сільських та селищної громад, які вручили їм грошові винагороди. 

Урочистості відкрив новообраний перший заступник голови обласної ради та голова районної федерації футболу Володимир Ширма. Серед гостей – виконавчий директор ЖОФФ Олег Янчевський, який теж приєднався до церемонії нагородження. Він, зокрема, вручив грамоти обласної федерації тренеру команди Ємільчиного Юрію Остапчуку та попередньому ємільчинському селищному голові Леоніду Філоненку, а голові районної федерації Володимиру Ширмі – диплом.

Дипломи райдержадміністрації та райради отримали ємільчинець Микола Кур’ята як кращий воротар, симонівець Віталій Остачук – кращий бомбардир та кулішівець Сергій Савчук – кращий захисник. До цих нагороджень приєдналась і “Народна трибуна”: від редакції спортсменам вручили передплату на газету. Таким же чином, а ще грошовою премією відзначили і партнера “районки”, який цьогоріч, до речі, виступив у ролі постійного футбольного оглядача Романа Ревчука (с. Неділище). Він, а також сільські голови: середівський Олександр Примак, кулішівський Олександр Левченко, сербо-слобідський Микола Захарченко, малоглумчанський Надія Штиль, представники команд Барашів – Олександр Циганков, Кривотина – Петро Цюрупій, Симонів – Сергій Остапчук отримали подяки від РДА та районної ради.

Після нагородження футболістів команди Ємільчиного та Кулішів розіграли Кубок, присвячений Всеукраїнському дню боротьби зі СНІДом “Молодь обирає здоровий спосіб життя”. Закінчився поєдинок з рахунком 2:1 на користь ємільчинців.

Також учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знака жертвам Голодомору 1932-1933 років і запалили свічки пам’яті.

Г. КОЛЕСНИК,

“НТ” №50

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *