Вечерю на двох отримав власник “НТ” за 1946 рік

Робочий тиждень “Народна трибуна” розпочала із зустрічей. Із різних куточків Ємільчинщини до редакції завітали учасники нещодавнього конкурсу на найстаріший примірник “районки”.

 В черговий раз переконались, що “НТ” – це не просто “районка”, це газета сімейна, це літопис, який дбайливо зберігаються у родинному архіві, адже на її шпальтах колись розповідали про друзів, знайомих, рідних тощо.

Так Володимир Петрович Москальчук із Підлубів розповів, що зберігає газету для внуків, із якої вони дізнаються, яким було життя колись. А Галина Миколаївна Коваленко із Ємільчиного зберігає ті примірники “районки”, на шпальтах яких описано її педагогічний шлях.

Володимир Москальчук із Підлубів (крайній справа) ділиться з присутніми своїми родинни традиціями щодо “НТ”.


Усього взяло участь в конкурсі 27 жителів Ємільчинщини. Частина з них призи вже отримали, а частину – ще чекаємо у гості.

Підсумовуючи, варто сказати, що конкурс “Знайди найдавнішу “Народну трибуну” дав змогу побачити справді раритетні видання. “Колективість Ємільчинщини” 1946 року приніс своєму володарю вечерю на двох (неабияк доречно напередодні 8 Березня). На хвилі конкурсного настрою ми тримали в руках “Колективіста” за 1941 рік. А після закінчення такого “змагання” і 1939 та 1952 років. Вони не увійшли до вже оприлюдненого списку призерів, проте їх власники не залишаться без подарунків від “НТ”. А перший з них стане володарем “гран-прі”.

Варто відзначити, що запалити іскру бажання взяти участь у конкурсі неабияк допомогли наші спонсори. Це Ресторація “Духмяна піч”, бар “Городок”, відділ “Кава. Чай” (магазин “Гастрономчик”).

Лугина Олексій Герасимович із Степанівки посів перше місце, призом за яке є вечеря на двох.

Сподіваємось той азарт, який подарував конкурс, підтримуватиме і надалі усіх учасників у їхніх справах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *