Весняний огляд стану доріг

Після закінчення зимового сезону на багатьох ділянках проїзної частини утворилася ямковість, пошкоджена значна частин технічних засобів регулювання дорожнього руху, зношена дорожня розмітка, в незадовільному стані знаходяться тротуари, узбіччя, розділові смуги.

З метою визначення стану автомобільних доріг загального користування та вулиць населених пунктів, підготовки їх до літнього сезону, в період з 11 по 30 квітня на території району Ємільчинський відділ поліції проводить весняний комісійний огляд доріг. Створені спеціальні комісії, до складу яких входять працівники сектору відділу поліції, представники служби автомобільних доріг, облавтодору, Укрзалізниці, комунальних організацій.

Під час проведення огляду в обов’язковому порядку будуть фіксуватися стан дорожнього покриття, узбіч, смуг відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху й зовнішнього освітлення.

У разі виявлення порушень у частині утримання вулично-дорожньої мережі працівники поліції будуть притягувати до адміністративної відповідальності посадових осіб дорожніх, комунальних, залізничних та інших організацій, а також надаватися приписи на усунення виявлених недоліків.
О. КОРНІЙЧУК,
старший інспектор Ємльчинського ВП, лейтенант поліції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *