У Ємільчиному пройшла акція з нагоди передплати періодики

В середу 18 травня відбувся «День передплатника», в якому взяла участь «Народна трибуна».

Задовго до визначеного часу «Х», вірність «районці» вкупі з азартом участі в безпрограшній лотереї зібрала чималу кількість людей біля «трибунівських» яток із призами. І не розчарувалися! З урахуванням підставленого плеча – щедрих і серйозних спонсорів, якими стали АЗС “Авіаком”, ВАТ “Ємільчинський хлібозавод”, ТОВ “Пеллет-Енерго Ємільчине”, магазин молодіжного одягу “Юніор”, “Жилгідросервіс”, ПОСП “Зірка” (с. Горбове), Оздоровчий центр (ПП Климчук І. Ф.), Комп’ютерний сервіс-центр, п/ п Романчук, п/п Петрови (Куліші) – жоден зі «свіженьких» читачів не пішов із порожніми руками. 

Передплативши «НТ» на ІІ півріччя, хтось поніс додому ручку чи щоденник із логотипом «НТ», а інший мусив тягнути важкий мішок пшениці, один безкоштовно у вихідний банитиметься, другий їстиме кілька днів виграні буханці хліба і булок! Наші поціновувачі грітимуться біля вогню від пелетів, гомонітимуть про буденне по мобільному, рахунок якого поповнили на 50 гривень, добрі газди поле вікою засіють, а газдині в холод шаликом шийку грітимуть.

Та «гран-прі» за красу чи не всі присутні віддали призу від ВАТ «Ємільчинський хлібозавод» – їстівному кошелику: і сам він із тіста сплетений, і наповнений смачнючими кольоровими квіточками та крихітними булочками й пиріжками.

Дякуємо вам, шановні наші нинішні й майбутні читачі, за вірність і довіру, адже без вас цього заходу не існувало б. Іще раз спасибі спонсорам за розуміння і допомогу.
КОЛЕКТИВ «НТ», якому є заради кого працювати,
№ 20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *