Освітян району привітали із професійним святом

2 жовтня – День учителя. Урочистості з цієї нагоди відбулися минулої середи у районному Будинку культури. Вітаючи колег, начальник відділу освіти Анатолій Марчук зазначив: “Ми спеціально так влаштували, щоб кожен міг без зайвих клопотів залишити своє робоче місце та приїхати сюди відпочити”. Як виявилося, не тільки відпочити, насолодившись виступами артистів народної творчості, а й отримати високі нагороди, серед яких обласного інституту післядипломної освіти, Міністерства освіти, обласної ради тощо.

Висловили подяку та відзначили грошовою винагородою наступних педагогічних працівників:
1. Арештович Олену Володимирівну – вчителя географії Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
2. Біленьку Ольгу Олександрівну – вчителя початкових класів Барашівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
3.Боровик Ніну Олексіївну – вчителя фізики Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
4.Борисюк Надію Володимирівну – вчителя російської мови Ємільчинської гімназії;
5.Боздугана Петра Михайловича – вчителя трудового навчання Мокляківської ЗОШ І-ІІ ст.;
6.Букшу Ілону Анатоліївну – вчителя початкових класів Середівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
7.Голяку Віру Михайлівну – методиста РМК;
8.Дем’янчук Оксану Петрівну – вчителя української мови та літератури Ємільчинської гімназії;
9.Дороша Олега Федоровича – вчителя права Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.;
10.Дмитренко Наталію Борисівну – вчителя біології Підлубівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
11.Дубицьку Наталію Іванівну – заступника директора з виховної роботи Ємільчинської гімназії;
12.Євтушок Тетяну Станіславівну – соціолога Ємільчинської гімназії;
13.Жабровець Катерину Дмитрівну – вчителя української мови і літератури Ємільчинської гімназії;
14.Жабровець Тетяну Валеріївну – вчителя історії Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
15.Калініченко Ольгу Опанасівну – вчителя географії Ємільчинської гімназії;
16.Карпенка Володимира Олексійовича – вчителя математики Барашівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
17.Килимника Романа Дмитровича – вчителя біології Середівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
18.Князь Світлану Іванівну – вчителя хімії Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
19.Князєву Наталію Петрівну – заступника директора з виховної роботи Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
20.Кобилянську Наталію Анатоліївну – психолога Кулішівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
21.Коваленка Миколу Михайловича – вчителя географії Мокляківської ЗОШ І-ІІ ст.;
22.Коваленко Світлану Казимирівну – вчителя української мови і літератури Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
23.Кожановську Людмилу Василівну – вчителя біології Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
24.Костюшенка В’ячеслава Анатолійовича – вчителя історії Симонівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
25.Кушніровського Андрія Анатолійовича – вчителя трудового навчання Рихальської ЗОШ І-ІІІ ст.;
26.Любич Олену Степанівну – вчителя української мови і літератури Кулішівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
27.Левченка Олександра Миколайовича – головного спеціаліста відділу освіти;
28.Мартиненко Ларису Василівну – керівника гуртків Ємільчинського БДТ;
29.Миколаєнко Надію Федорівну – директора Яблунецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
30.Миколаєнка Олега Івановича – вчителя біології Яблунецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
31.Мельниченко Аллу Андріївну – вчителя математики Яблунецької ЗОШ І-ІІІ ст.;
32.Михайловську Тетяну Герасимівну – заступника директора з навчально – виховної роботи Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
33.Омельченко Марину Андріївну – вчителя біології Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
34.Павленко Тетяну Євгенівну – вчителя англійської мови Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
35.Палько Наталію Миколаївну – заступника директора з навчально – виховної роботи Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
36.Радченко Аллу Сергіївну – вчителя початкових класів Ємільчинської гімназії;
37.Ракс Тамару Миколаївну – директора Ємільчинського БДТ;
38.Ревчука Романа Миколайовича – вчителя історії Неділищенської ЗОШ І-ІІ ст.;
39.Романішину Ірину Євгенівну – вчителя біології Ємільчинської гімназії;
40.Сингаєвську Ніну Адамівну – вчителя початкових класів Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
41.Ткачука Андрія Івановича – вчителя музики Ємільчинської гімназії;
42.Туровську Ірину Володимирівну – вчителя історії Сергіївської ЗОШ І-ІІ ст.;
43.Черкес Юлію Федорівну – заступника директора з виховної роботи Рихальської ЗОШ І-ІІІ ст.;
44.Чиж Ірину Іванівну – вчителя біології Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1;
45.Шелест Ольгу Сергіївну – завідувача Підлубівським ДНЗ;
46.Ювхимович Лілію Володимирівну – вчителя історії Середівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
47.Яценко Ганну Володимирівну – методиста РМК;
48.Яценка Юрія Михайловича – вчителя інформатики Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.№1.
49.Кот Валентину Іванівну – вихователя Ємільчинського ДНЗ №1.

Відзначили дипломами колективи у таких номінаціях:
«Школа року»:
І місце – Ємільчинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Неділищенська ЗОШ І-ІІ ступенів
ІІ місце – Ємільчинська гімназія, Сергіївська ЗОШ І-ІІ ступенів
ІІІ місце – Рихальська ЗОШ І-ІІІ ст., Горбівська ЗОШ І-ІІ ст., Великоглумчанська ЗОШ І ст.

«ДНЗ року»:
І місце – Середівський ДНЗ «Веселка».
ІІ місце – Андрієвицький ДНЗ.
ІІІ місце – Сербівський ДНЗ.

ІІІ. Відзначили команди – призери районної Спартакіади школярів 2015-2016 н.р.:
серед шкіл І-ІІІ ст. серед шкіл І-ІІ ст.
І місце – Підлубівська ЗОШ І-ІІІ ст.; І місце – Рясненська ЗОШ І-ІІ ст.;
ІІ місце – Ємільчинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1; ІІ місце – Непізнаницька ЗОШ І-ІІ ст.;
ІІІ місце – Ємільчинська гімназія. ІІІ місце – Горбівська ЗОШ І-ІІ ст.

Подяк РДА удстоїли:

Кот В. М. – директор Сімаківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Ешмуродова Л. М. – заступник директора з виховної роботи Підлубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Грамоти обласної ради:
Марчук А. В. – начальник відділу освіти,
Сорока В. В. – директор Хутір-Мокляківської ЗОШ,
Подяки обласної ради:
Михальчук Н. М. – завідувач Великоглумчанської школи І ст.
Михнюк Л. М. – вчитель початкових класів Великоцвілянської школи,
Цінні подарунки від В. М. Литвина,
Рибакова Н. М. – директор Мокляківської ЗОШ І-ІІ ст.,
Токова Л. М. – заступник з навчально-виховної роботи Середівської ЗОШ.

Подяки Міністерства освіти:
Слюсарева К. В. – вчитель російської мови та зарубіжної літератури Ємільчинської ЗОШ І-ІІІ ст.,
Стецько Н. М. – вчитель початкових класів гімназії,
Попова Ж. І. – бібліотекар гімназії.

Подяки Житомирського обласного інституту післядипломної освіти:
Євтух Н. С. – завідувач РКМ відділу освіти РДА,
Марчук А. В. – начальник відділу освіти.

7 сільських голів та один селищний отримали нагороди від відділу освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *