В Ємільчиному пройшло свято місцевого самоврядування

7 грудня велика сесійна зала районної ради стала концертною: з нагоди Дня місцевого самоврядування там вшановували депутатів всіх рівнів, сільських, селищних голів та працівників самоврядних установ. У святковій атмосфері звучало багато вітальних слів, героям свята дарували квіти і все це перепліталось з неперевршеним вокальними номерами від майстрів БК і не тільки. Також знайшли своїх власників численні нагороди, грамоти, подяки від обласних, районних органів державної влади та самоврядування.

На урочистостях отримала і нагороди підлубівська сільська ра­да. Вона посіла друге місце у цьогорічному обласному кон­курсі серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій території. Відповідно до розпорядження голови обласної ради винагорода за перемогу становить 16 тис. грн, з яких 13 тис. – сільській раді, три – очільнику громади.

Також відзначили й учасників та переможців районного конкурсу “Моя заквітчана садиба”. Так, перше місце – у Бацюн Людмили Іванівни (с. Запруда), друге – у Лавришин Олени Василівни (смт Ємільчине), а третє посів Стецюк Микола Іванович (с. Киянка), Кузьменко Олександра Пилипівна (с. Рихальське) та Левченко Світлана Іванівна (с. Куліші) – 10 місце; Жайворон Тетяна Василівна (с. Велика Глумча) – 9 місце; Кузьменко Людмила Петрівна (с. Сербо-Слобідка) – 8 місце); Серпутько Григорій Олександрович (с. Мала Глумча) – 7 місце; Гнатенко Оксана Михайлівна (с. Підлуби) – 6 місце; Вознюк Галина Адамівна (с. Куліші) – 5 місце; Мельник Єва Якимівна (с. Підлуби) – 4. Як зазначено на сайті www.emilchine-rda.gov.ua, відповідно до умов конкурсу дев’ять переможців було нагороджено грошовими преміями та всім вручено Свідоцтва районної ради і районної державної адміністрації.

Далі – яскраві моменти нагород та дарунків.

Пісенним дарунком співочий колектив сільського осередку культури з Малої Глумчі, друга справа – очільник громади Надія Штиль.

tribunaem.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *