2016-й спортивний підсумковий

Де-де – а в спорті Ємільчинщина сильна: маємо й десятки місцевих “зірочок”, і на міжнародному небосхилі дехто засвітився. Потужний і шкільний спортивний рух, підтвердженням чому є минулорічне ІІ місце в області, і ветерани борозни не псують, як от один із багатьох – волейболіст Валерій Кузенко, що виблискує на майданчиках України.

 

Тож закономірно, що уся спортивна родина району зібралася минулої п’ятниці у великій залі райради, щоб підбити підсумки насиченого спортивного 2016-го, впродовж якого ємільчинці гартували здоров’я та прославляли свій край на великих і малих аренах.

І захід вдався. Десятки спортсменів отримали нагороди в різних номінаціях від голови облради Володимира Ширми, керівників району Ігоря Євтушка та Віктора Сороки, їхніх заступників, більшість із яких теж тісно пов’язані з тим чи іншим видом спорту, а тому добре знають ціну перемог.

Редакція “НТ” також не залишилась осторонь: понад місяць на сайті tribunaem.info (а також “Спорт Ємільчинщини”) тривало голосування за кращого спортсмена в 10 номінаціях. Активність у деяких – зашкалювала, хоча була й частка суб’єктивізму, коли певний користувач міг кілька разів віддати свій голос за одного й того ж. Та стремління до перемоги й тут – заслуговує на повагу, й редакція визначила 10 лауреатів, які отримали передплату на “районку” (на наступний передплатний період).

“Кращий вчитель фізичного виховання” – загалом 1308 голосів
Ярмоленко Сергій – 660
“Ветеран спортивного року” – 933
Бацюн Ігор – 715
“Кращий спортивний функціонер” – 723
Ширма Володимир – 507
“Кращий футболіст” – 721
Ходоровський Вадим – 421
“Краща ігрова команда” – 588
ФК “Ємільчине” – 342
“Кращий волейболіст” – 334
Черкес Микола – 197
“Кращий учень – спортсмен” – 199
Волощук Катерина (армспорт) – 123
“Кращий спортсмен серед дорослого населення” – 153
Дейнека Сніжана (настільний теніс) – 88
“Кращий арбітр” – 143
Остапчук Юрій – 77
“Кращий тренер” – 136
Парфенюк Максим – 61

Фото та матеріал М. МЕЛЬНИКА (“НТ” №5 за 3 лютого)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *