Друге чемпіонство юності

Вінцем усякої справи є кінцівка. Саме від останнього туру Чемпіонату району з волейболу залежало в значний мірі, яким він увійде в історію. А тур цей перетворився на повноцінний фінал, де вихованцям ДЮСШ (колишнім і теперешнім) належало відстояти минулорічне чемпіонство, але вже під прапором “Рембудсервісу”. Лісгоспу ж (фактично – збірній району) випав шанс згадати свою минулу славу найсильнішого.

За кілька днів до ключової гри, відповідаючи на моє запитання щодо прогнозів, керівник “Рембудсервісу” Володимир Лугина був досить оптимістичним, зауваживши, що ці юнаки (як основа збірної району) виграли зону Зорі, та й до фіналу дісталися з боями в досить сильній групі – значить, загартовані.

Лісгосп у ході Чемпіонату докладав зусиль рівно остільки, скільки необхідно було з окремо взятим суперником, поетапно підсилюючи роками зіграний склад ветеранів Артемом Омельченком, Володимиром Музичуком, і нарешті на фінал – Євгеном Шолкіним.

Перша партія ключової гри показала, що лише імен для успіху недостатньо, треба ще й зіграність, відтак 25:20 – “Рембудсервіс” без надзусиль переміг. Така легкість дещо розхолодила юнаків, за що їх одразу ж було покарано: лісівники беруть другу партію 25:19. А в третій, крім ігрових кондицій на перший план виходять ще й нерви і досвід. Здавалося, у Лісгоспу з цим усе гаразд, проте домінування їхнього не спостерігалося, навпаки – юнаки переважають по ходу в 1-2 очка.

У кінцівці рахунок зрівнюється 11:11. Кульмінація. Капітани почергово беруть хвилинні перерви, не так для своєї зіграності, а щоб збити ігровий темп суперника. І ось уже 14:13 – та Лісгосп не скористався матч-болом. Ще раз пройтися лезом “Рембудсервіс” не захотів і вирвав партію 16:14.

Боюсь помилитись, але в Лісгоспу це був, мабуть, найсильніший склад за всі часи, проте й суперник виявився найскладнішим.

Перемога юнаків стала своєрідним реверансом-подякою у бік їхнього тренера Віктора Романухи, який саме того дня був іменинником. І, звичайно, друге поспіль чемпіонство відбулося завдяки ПП “Рембудсервіс”, яке стало спонсором команди ДЮСШ, таким чином зберегло її, адже на початку змагань ряд команд були зацікавлені у їхніх послугах. Дивіденди, як бачимо, не забарилися, і тепер маємо надію, що ця команда, підсилена ще 1-2 гравцями, зможе конкурувати й на зовнішніх турнірах, наприклад, на традиційному відкритому в Ємільчиному до Дня Перемоги.

М. МЕЛЬНИК, “НТ” №12
Нагороди призерам вручили представники влади району Віктор Сорока, Сергій Жека та голова федерації волейболу області Володимир Ширма.
Поліція – Освіта 2:0
Степанівка – Куліші +:-

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *