Житомирянка – переможниця Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей із діабетом

 2 червня на запрошення організаторів VІІІ Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей із цукровим діабетом, до Києва прибув кореспондент «Народної трибуни», з метою ознайомитися із соціальним проектом, який покликаний надавати психологічну та медичну допомогу таким дітям. Він був ініційований компанією Санофі в Україні у рамках довгострокової програми «Діабет. Допоможемо разом» та проводиться під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України.

 

Цього року переможців у трьох вікових категоріях (до 7 років, від 8 до 12 років та від 13 до 17 років) та в чотирьох номінаціях («Диво-люди», «Диво-тварини», «Диво-місця», «Диво-події») обирало журі у складі: директора компанії Санофі в Україні, Голови асоціації ендокринологів України, відомих скульпторів, галеристів та художників.

Всього було визначено 12 переможців, серед яких восьмирічна дівчинка із міста Житомир Софія Карпович. Тринадцятого переможця обрали користувачі соціальної мережі Facebook, голосуючи за малюнок, який сподобався найбільше. У ході заходу, що відбувався у парку Шевченка, учасники та гості побували на трьох інтерактивних зупинках: зупинка творчості, де діти створювали картини, зупинка здорового харчування: послухали лекцію дієтолога і в черговий раз отримали рекомендації, які продукти можна їсти і вживання яких слід уникати, та зупинка здорового способу життя, де і дорослі і малі пройшли майстер-клас по танцю від хореографа Сергія Костецького.

Усі ці діти, яких хвороба дисциплінує та випробовує кожного дня, а часом і щогодини були радісними та веселими. У якості призу кожна дитина-переможець пройде двотижневе лікування у спеціалізованому санаторії у Миргороді.
Марина ОСТАПЧУК

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *