Паломники із Ємільчинщини відвідали бердичівські святині

15-16 липня у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію, що у місті Бердичеві, відбудуться урочистості Пресвятої Діви Марії з гори Кармель. Це свято традиційно об’єднує тисячі римо-католиків та вірян інших конфесій, паломників з усієї України та з-за кордону, які прибувають до національного санктуарію чисельними групами піших, автобусних і велосипедних паломництв, серед них – і прочани із нашого району.

9 липня з Ємільчинської парафії св. Матея Апостола до санктуарію Божої Матері Бердичівської вирушило паломництво, що триватиме 7 днів. Це вже друга така мандрівка, яка відбулася завдяки настоятелю Олександру Шатилу, перша була минулоріч: для молоді – пішки та для старших – автобусом, щоб кожен міг прийти до чудотворної ікони Матері Божої зі своїми молитвами, проханнями.

 

Варто відзначити, що центральна Літургія пройде 17 липня. Серед гостей очікуються єпископи з Польщі та інших країн, а також представники влади, дипломатичних установ та іноземні делегації. В урочистостях візьмуть участь римо-католицькі єпископи та священики з усієї України, представники державної влади і дипломатичного корпусу.
З вдячністю до організатора
парафіяни з Ємільчинської парафії св. Матея Апостола?

“НТ” №28

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *