У ветеранській організації – новий очільник

Нещодавно у малій залі районної ради відбувся пленум ради ветеранів, на який запросили керівників та працівників установ, організацій, що плідно співпрацюють із ветеранським активом Ємільчинщини. Головне питання, яке розглядали на заході, стосувалося зміни керівника. Володимир Яценко, що понад десять років очолював організацію, склав повноваження. Отож було обрано нового голову із числа членів президії – Володимира Князя (на фото), який має значний досвід організаційної роботи, адже довгий час був начальником районного відділу освіти. Його кандидатура заперечень у присутніх не викликала.

Зустріч була гарною нагодою поділитися проблемами ветеранів. Так, наприклад, голова Ємільчинської селищної організації Валерій Жабровець розповів про стан справ у його осередку та співпрацю із місцевим самоврядуванням – надання допомоги самотнім, прикутим до ліжка літнім людям. Голова Барашівської “первинки” Віталій Колєснік відзначив, що йому не вдається знайти порозуміння із нинішнім керівництвом ОТГ, важко працювати й через відсутність коштів. У той же час присутній на пленумі очільник РДА Ігор Євтушок оцінив районну ветеранську організацію як найдієвішу. Але, разом з тим, посадовець зауважив: “Дуже прикро, що вона переймається, насамперед, соціальним захистом ветеранів. Це означає, що державні органи десь недопрацьовують”.

Володимир Яценко за багаторічну працю нагороджений подякою райради та райдержадміністрації, яку вручили керівники цих установ.

А ось фото на згадку – голови ветеранських організацій та очільник райдержадміністрації.

Г. КОЛЕСНИК,

“НТ” №29

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *