Вибори у Ємільчинській ОТГ: голосувати – обов’язково

Згідно з постановою №6 єдиним Ємільчинської селищної виборчої комісії кандидатом на посаду очільника Ємільчинського ОТГ є нині діючий голова Сергій Волощук.

Варто відзначити, що відповідно до ЗУ “Про місцеві вибори” ст. 85 (ч. 8 та 9) за одного кандидата мають проголосувати більше половини виборців, які взяли участь у голосування. Якщо ж цієї відмітки досягнуто не буде, ТВК повинна прийняти рішення про визнання місцевих виборів такими, що не відбулися.
Вся ж інтрига переноситься на вибори депутатів селищної ради. На 26 округів зареєстровано 95 кандидатів (станом на 6 жовтня, прийом закінчився 8 жовтня).

Найбільша конкуренція буде в двох ємільчинських округах – сьомому (вулиці Соборна, Козацька, Ломоносова, Олександра Довженка, Шкільна, провулки Козацький, Олександра Довженка, Шкільний) та десятому (вулиці Горького, Богдана Хмельницького, Яблунева, провулки Богдана Хмельницького, Горького, Соборний, Шевченка), де по шість претендентів. Мінімум охочих виявилось у першому (Андрієвичі) та другому (Березники) округах, де зареєстровано по два кандидати.
tribunaem.info

PS. Про те, як вібувається підготовка до місцевих виборів в Україні, зокрема, й на Житомирщині можна почерпнути на сайті ОПОРИ.

Житомирщина на сторінках ОПОРИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *