І новий начальник, і сім автівок

Не встиг змінитись керівник відділення поліції, а районом поповзли чутки про появу нових службових машин. “НТ” вирішила з’ясувати, наскільки це відповідає дійсності у нового очільника Віталія Магалецького. Він розповів про поповнення автопарку правоохоронців сімома авто (“Міцубісі Аутлендер”, “Хонда Аккорд”, “Субару Аутбек”, ВАЗ-2110), які зберіг, коли займав різні посади у підрозділах головного управління поліції (деякі з них – новісінькі, деякі – реанімував). Тому після призначання ці автівки йому й віддали. “Сьогодні зранку працює два екіпажі. Вся техніка до часу вирішення кадрового питання у районі не знаходиться, – зазначив новий начальник, – Думаю, на це потрібен десь тиждень. …До Ємільчинського відділення поліції додалось 16 представників Головного управління поліції, які згодом увійдуть у штат. Окрім того, на роботу прийдуть троє випускників вишів”.

До речі, попередній керівник Микола Нишпал призначений заступником начальника Новоград-Волинського відділу поліції. А Руслан Прищепа, який очолював наш райвідділ до 2016 року, нині працює заступником начальника Олевського відділення поліції.

Біографічна довідка

Наказом № 235 від 23 листопада ГУНП області підполковник поліції Магалецький Віталій Юлійович призначений начальником Ємільчинського відділення поліції.

Віталій Юлійович народився у м. Житомирі 11 червня 1978 року. Закінчивши місцеву школу, вступив до комерційного технікуму, в якому отримав спеціальність товарознавця. Із 1997 по 1998 року – служба у лавах ЗСУ. Його професійний шлях починається із 1999 року в управлінні МВС у області на посаді міліціонера роти №2 окремого батальйону патрульно-постової служби міліції. У 2000 році призначений помічником дільничного інспектора міліції МВС у області. Наступного року – дільничним інспектором. Згодом стає старшим інспектором дорожно-патрульної служби взводу супроводження та експортування першої роти окремого батальйону ДПС ДАІ. Водночас навчається в академії внутрішніх справ за спеціальністю правознавство і здобуває у 2005-му освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста. Того ж року став заступником командира взводу супроводження. На різних посадах працює у цьому ж взводі до 2015 року. Далі Віталій Юлійович – командир роти дорожньо-патрульної служби. У 2017 році стає заступником начальника управління превентивної діяльності – начальник відділу забезпечення безпеки дорожнього руху. Після скорочення цього підрозділу й до моменту призначення працює помічником начальника ГУНП у області.

Одружений. Із дружиною виховують 14-літню доньку.

Підготувала Г. КОЛЕСНИК

1 Response

  1. Тина сказав:

    Была шокирована работой обновлённой патрульной полиции емильчинского района, которая почему-то патрулировала лесную дорогу между селами новоград-волынского района житомирской области. Получился очень интересный сюжет на видео. Вернусь в Киев и сделаю сюжет об этом случае, как оказывается , не единисном, на интере. Такая жадность, некомпетентность и уверенность в своей безнаказанности бывшим гаишника и не снилась. Позор таким патрульных!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *