Чемпіонат району із волейболу уже розпочався

Сьогодні в МСЦ “Юність” відбулося відкриття чемпіонату району із волейболу за участю керівників обласної та селищної рад, районної держадміністрації. Прямий ефір цієї події можна було побачити на сторінці tribunaem.info у Facebook.

На старт виходять три групи.

І (МСЦ “Юність”)
1. “Рембудсервіс”
2. ДЮСШ-І
3. Серби
4. Миколаївка

ІІ (ЗОШ №1)
1. Лісгосп
2. Куліші
3. Яблунець
4. ДЮСШ-2

ІІІ (гімназія)
1. Поліція
2. Освіта
3. Сербо-Слобідка

4. “Пеллет-Енерго”.

Головним ньюзмейкером можна вважати підприємство “Пеллет-Енерго”, яке вперше виставило команду. За спортивний імідж воно мусить завдячувати одному зі своїх керівників, активному волейболісту-ветерану Дмитру Степанчуку.

У результаті обезкровленими виявилась Поліція – поперед­ня команда Дмитра Сергійовича (в “Пеллет” із неї також перейшли Ярослав Трушковський та Ярослав Боньківський), а також минулорічний чемпіон “Рембудсервіс”, троє провідних гравців якого стали “пеллетівцями”: Олександр Зарудній, Олексій Піонтківський та Борис Шквирко.

Ще однією жертвою такої ротації стала команда Степанівки, яка залишилась без лідера Костянтина Осадчука (гратиме за “Рембудсервіс”) і, очевидно, у зв’язку з цим не побачила доцільності заявлятися на змагання. Не будуть цього разу представлені такі волейбольні осередки, як Варварівка, Мала Глумча, а про барашівський волейбол вже й зовсім почали забувати.

Ігри першого ігрового дня пройдуть за схемою (згідно з порядковим номером у групі):
1-4, 2-3
4-3, 1-2
2-4, 3-1
До наступного етапу виходять по дві кращі команди з кожної групи.

М. МЕЛЬНИК

Детальніше про організаційні моменти – у “НТ” №3 за 19 січня.

1 Response

  1. Ярослав Дмитренко сказав:

    А де Віктор Анатолієвич?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *