На Ємільчинщині двоє рибалок провалилися під кригу. Врятувати вдалося

У смт Ємільчиному під кригу на річці Уборть зранку 11 березня провалилися двоє рибалок. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуації. Чоловіки провалилися під воду на відстані близько 15 м від берега. Повідомляє hromadskeradio.org

Рибалки тримались за крижину та були майже по шию у воді, коли на місце прибули рятувальники. Бійці ДСНС проклали від берега до пролому на кризі трьохколінну драбину. Двоє рятувальників тримали її з берега, а третій поповз по ній до рибалок. Діставшись до пролому, він простягнув одному з рибалок рятувальну мотузку, якою бійці ДСНС підтягнули його до берега. З іншим чоловіком рятувальник повертався з водойми по драбині.

На березі 63-річного чоловіка і його 37- річного товариша оглянули медики. Обоє рибалок перебували у стані шоку. Старшого чоловіка госпіталізували до Ємільчинської центральної районної лікарні. Другий рибалка від госпіталізації відмовився. Рятувальники закликають українців не виходити на тонку і ненадійну кригу. «Завзятим рибалкам також слід зважати на те, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду, а у березні взагалі на лід виходити не можна», — наголошують у ДСНС.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *