Відомий рокгурт співає пісню, яку написав хлопець із ємільчинського села

“STANZA” (з англ. – куплет) український рок-гурт, створений хмельницькими музикантами у 2009 році.

Святослав Тартасюк – 25-річний житель Королівки, агроном за освітою, працює майстром лісу в місцевому лісництві. І, ледь не забули, – самодіяльний митець.

Здавалося б, до чого ці дві різні історії і що може об’єднувати цих людей? Так-так, любов до рок-музики.

Довгий час (з 11 класу) Святослав писав вірші й одного разу вирішив перевірити свої сили – дізнатися, чи має цінність його інтелектуальна праця. Експертами він обрав фронтменів улюблених гуртів. Повідомлення з пропозицією переглянути тексти його віршопісень у соцмережі надіслав гурту “Друга ріка”, “Тінь сонця”, “Козак Сістем”, “Made In Future” та іншим. Дехто з них вів діалог із Святославом, давав йому слушні поради та бажав: “Вір у себе”. Хлопець і сам виявився впертим та наполегливим, і момент успіху дійсно настав. Рядки земляка вподобала “STANZA”. В одному зі своїх інтерв’ю в інтернет-виданні соліст гурту Андрій Журба розповів: “Гармонія, мелодія та аранжування композиції “Йде весна!” були написані нами більше року. Слів до неї не було, адже чітка ідея ще не вималювалась, проте вже було зрозуміло, що це має бути легка та оптимістична пісня. Та ось мені написав простий хлопець із Житомирщини Святослав Тартасюк і запропонував свої роботи для використання. Зазвичай, я такого не практикую, але дуже сподобалась ідея вірша, і я попросив дозволу переробити її для нас. Отак і з’явився творчий продукт спільної роботи: пісня про чарівний час, про народження нових мрій, надій, кохання…”.

Святослав ділиться, що підганяти вже написаний текст під музику було дуже непросто (ще й з огляду на те, що такий досвід – вперше), та спільними зусиллями хлопці із завданням впоралися. Автор тексту також додає, що не сподівався на такий чудовий результат, каже, що він перевершив його сподівання.

Пісню з чоловічим характером та королівським колоритом презентували ще минулої весни.

Із приспіву:
Лише мить – дивна мить
Серце стукає, гримить,
Йде весна!
Кров у венах молода.
Шаленій і співай!
Розбуди дрімотний край.
І радій із весною своїх мрій.

Зі слів молодого поета, окрім прекрасних краєвидів Полісся, творити нові вірші його куди більше надихає прекрасна половина, особливо кохана.
М. ОСТАПЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *