Ємільчинській музичній школі подарували бандуру

Минулого тижня дізнатися про стан справ жителів району приїхав народний депутат Володимир Литвин. Першим населеним пунктом його маршруту став Хутір-Мокляки. У приміщенні школи пан Литвин спілкувався із місцевими жителями. Вони підняли проблеми доріг, що сполучають їхнє село із Кулішами і Ємільчиним, відсутності автобусного сполучення, земельне питання (несправедливо низька плата за оренду паїв). З приводу останнього депутат порадив мешканцям зробити схід села і в присутності інвесторів вирішити це. Якщо вони не згодяться піднімати ставку, розривати з ними договори і чекати на добросовісніших орендарів.

Далі гість побував у Ємільчинському територіальному центрі (після звернення до депутата комунальна установа Ємільчинської селищної ради отримала гуманітарну допомогу: ходунки, одяг, взуття від БФ “Крок назустріч людям” та “Майбутнє Полісся” – із сторінки у Фейсбук селищної ради). Також центру було надано сім комплектів білизни. Найближчим часом селищна рада закупить три велосипеди для працівників комунальної установи, котрі їх потребують.

У Підлубах Володимир Литвин спілкувався із вчителями, взяв до уваги їхні прохання: допомогти у виготовленні проектної документації на будівництво церкви, оновлення комп’ютерного класу в школі, який свого часу був першим у районі.

А Ємільчинська музична школа отримала довгоочікуваний подарунок – новеньку бандуру (своє прохання оновити музінструменти директор закладу висловила на минулій зустрічі із Володимиром Михайловичем 1 лютого).
Фінальним акордом цього візиту депутата стала зустріч із селянами Горбового у приміщенні школи. Народний обранець розповів про ситуацію в країні, а горбівчани про ту ж оренду землі, ціни на молоко… Церковна громада села звернулася з проханням підтримати ініціативу будівництва храму, були й окремі звернення громадян з особистих питань.
М. ОСТАПЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *