“Полісся”- “Буковина”. Інтрига до останнього. Фоторепортаж очевидця

27 квітня відбулася поїздка уболівальників в м. Новоград-Волинський на футбольний матч 24 туру Чемпіонату України, 2-га ліга (група “А”), між командами Полісся – Буковина, інформує sportem.at.ua З рахунком 2:1 перемогла комада “Полісся”.

“Здавалося, що матч завершиться нічиєю – однак на 90-й хвилині ‘жовто-зелені” заробили штрафний майже у лінії штрафної суперника. Вадим Шаврін продемонстрував клас – поклав м’яч у дальній нижній кут. Чотири доданих хвилини були доволі напруженими -“Буковина” атакувала, однак безрезультатно. Свисток арбітра сповістив про реванш “Полісся” – донині цього сезону чернівчани в очних зустрічах лише вигравали,” – відзначає polissyafc.com