ІІ тур Чемпіонату району з футболу стартував. Фото із гри у Руднє-Іванівській

ІІ тур Чемпіонату району з футболу стартував суботнім матчем “Полісся” – Андрієвичі, який відбувся в Рясному. У День молоді ігри пройшли у Малій Глумчі, Сербо-Слобідці та Руднє-Іванівській.

“Полісся” – Андрієвичі 6:0

Голи: Владислав Козир – 4, Віталій Садовий, автогол (Андрієвичі)

Другу перемогу поспіль здобуло “Полісся”, яке крупно перемогло Андрієвичі. Останні перебувають у пошуках своєї гри. Козирем “Полісся” в матчі став нападник із Неділища Влад Козир, який відзначився покером.

Держлісгосп – Поліція 3:1

Голи: Ярослав Дем’янчук (36), Юрій Тукайло (41, 69) – Роман Федук (67)

У стартовому складі Поліції на поле вийшло відразу п’ять новачків. До Держлісгоспу, який взяв під крило Малу Глумчу, в останню мить долучились два досвідчені Вадими: Антощук та Ходоровський. Матч розпочався без розвідки: небезпечні моменти, швидкий темп, відмінна гра голкіперів, поперечини, стійки – все це було в перші півгодини гри.

Ближче до перерви нагадав про себе Юрій Тукайло, котрий за час служби в ЗСУ пропустив два останні чемпіонати. Хавбек господарів спочатку допоміг відкрити рахунок зустрічі молодому Ярославу Дем’янчуку, а за п’ять хвилин відмінним ударом довів гандикап Держлісгоспу до двох м’ячів.

На 67 хвилині Роман Федук повернув Поліцію в гру, але ненадовго. За кілька хвилин Олег Самченко вдало перехопив м’яч поблизу воріт суперника та віддав круглого на хід Тукайлу, який на виході холоднокровно переграв Миколу Кур›яту. Відзначившись результативною грою та чудовою фізичною формою, випускник кафедри фізвиховання ЖДУ робить вагому заявку на вакантний тренерський місток Держлісгоспу.

Сербо-Слобідка – Куліші 0:9

Голи: Олег Костриця – 3, Дмитро Кужіль – 3, Віталій Остапчук – 2, Сергій Савчук

Гравці Кулішів, які набрали форму в матчах Першості області, другий тиждень поспіль успішно грають проти лідерів. До нічиєї з Баранівським “Кераміком” чемпіони додали розгромну перемогу над Сербо-Слобідкою, яка була першою на старті. Поразку господарі прокоментували відсутністю ряду гравців команди, які за відповідну оплату (як легіонери) виступають у сусідньому Новоград-Волинському чемпіонаті.

Руднє-Іванівська – Бараші 3:1

Голи: Ігор Цимбалюк – 2, Михайло Слобожанюк – Віталій Бродовський

Не пасе задніх цьогоріч і наш Чемпіонат. Сповна скористалися зняттям обмеження на легіонерів у Руднє-Іванівській: основу місцевої команди склали гравці Коростишівського лісгоспу. Прем’єрний матч для господарів завершився перемогою над представником Барашівської ОТГ та смачною юшкою. Були ще того дня й подарунки. Їх вручав депутат обласної ради Віктор Мельник: головному судді матчу, ветерану спорту Андрієві Сокирку – м’яч і бутси, командам – по м’ячеві.

Ю. ЯЦЕНКО

Від редакції.

Гарне відкриття сезону в Руднє-Іванівській вселяє надію на ренесанс тамтешнього футболу, який домінував свого часу в районі. Період, протягом якого в селі не було команди, зіграв і позитивну роль, викликавши спрагу за улюбленою грою. Тож саме час її втамувати, і, схоже, є кому це зробити, адже Руднє-Іванівська має чимало заможних і небайдужих до малої батьківщини вихідців. Якщо й надалі з таким завзяттям, як у день дебютного матчу, вони підтримуватимуть її, то можна сподіватись і на якісний газон, і на інфраструктуру стадіону.

Ще раз проводячи паралелі з минулорічним Чемпіонатом району, відзначаємо очевидний прогрес. Проте ще й не такий, який би міг бути, адже поза грою залишаються села з футбольними традиціями: Миколаївка, Степанівка, Середи, Рихальське, Варварівка, Підлуби та ряд інших, у яких жителі теж мають право на вихідний зі святом футболу.

М. МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *