Чемпіонат району із футболу завершився

Заключний акорд у Чемпіонаті району з футболу прозвучав у Руднє-Іванівській тут місцева команда вже у ранзі чемпіона приймала претендента на “срібло” – Держлісгосп. Попри “ багатоступеневу” спорідненість обох команд побоювання вболівальників щодо “зливу” гри виявилися марними: поєдинок виявився безкомпромісним і “суха” нічия вивела на друге місце футболістів із Кулішів.

Що ж, нинішнього року вдалося реанімувати ємільчинський футбол, і в першу чергу завдяки зняттю обмежень на легіонерів. Та чи можливе його життя без такої кисневої маски – питання відкрите.

Із проханням дати оцінку цьогорічному Чемпіонату “НТ” звернулася до ветерана спорту району, який обслуговував левову частину поєдинків, в. о. начальника відділу у справах сім’ї, молоді, спорту та культури РДА Андрієві Сокирку:
Рівень змагань. Проти минулого року – сильніший, видовищніший: командам розширили заявку протягом сезону до 30 гравців, це забезпечили і гравці легіонери з Новограда-Волинського, Житомира, що виступають у Чемпіонаті області. Але якби було хоча б 10 команд, то наш Чемпіонат був би і напруженішим і тривалішим.

Суддівство. Загалом щодо організації змагань претензій порівняно мало, і суддівство, зокрема, не викликало особливих нарікань. Це і завдяки тому, що непогано працювали судді на місцях: Роман Ревчук із Неділища, Сергій Остапчук із Симонів, Сергій Дідус із Підлубів.

Поля. Непогані – в Кулішах, Андрієвичах, Неділищі, проте в більшості – відсутні місця для вболівальників, як, до речі, і туалети. Поліпшення потребують газони у Руднє-Іванівській, а в Глумчі ще й збільшення розмірів.

Наступний Чемпіонат. Скоріше, він вже буде у компетенції Ємільчинської громади, адже більшість команд саме звідти

До речі
На сайті “Спорт Ємільчинщини” впродовж Чемпіонату тривав конкурс прогнозів і викликав неабиякий інтерес. Тут теж домінували “легіонери”: переможцем став відомий в області бердичівський фанат Джон, друге місце посів барашівець із Мелітополя Петро Данюк.

Призовий фонд конкурсу сумою 600 грн забезпечив підприємець із Сербо-Слобідки Олексій Кльоц.
М. МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *