Із нового року дітей харчуватимуть за 20 грн. Та які ще рішення прийняли депутати на останніх сесійних засідань цьогоріч

Минулої п’ятниці пройшло відразу два засідання сесій – районної та Ємільчинської селищної. Отже, які найцікавіші рішення приймали депутати востаннє цьогоріч.

ЦРЛ із лікарем або питання без інтриги

З одного боку призначення головного лікаря КНП “Центральна районна лікарня” – формалізм, якого змушені дотримуватися і озвучити депутати своїм рішенням. А з іншого – це свідчення того, що наступний крок медичної реформи – на часі. Отже головним лікарем некомерційного підприємства “Центральна районна лікарня” стала Наталія Брановицька. Її перевели із посади головного лікаря Комунального закладу охорони здоров’я «Ємільчинська центральна районна лікарня». Окрім того, пані Наталії доручили вжити всіх необхідних заходів щодо державної реєстрації Комунального некомерційного підприємства.

20 грн на дитину

Із 21 січня граничну вартість харчування учнів встановлено у розмірі 20 грн на день, що покриватимуть за рахунок коштів районного бюджету. Це стосується дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з особливими освітніми потребами, дітей-інвалідів, учнів, батьки яких є учасниками АТО, за наявності посвідчення учасника бойових дій, учнів, які проживають в третій зоні забруднення, учнів 1-4 класів.

Барашам – Барашівське

Нарешті депутати погодили передачу Барашівській ОТГ установи, заклади та майно вторинної медицини. Варто відзначити, що клопотання про це ОТГ ініціювала ще влітку.

Що ремонтуватимуть в ОТГ?

На дванадцятій сесії Ємільчинської селищної ради депутати погодили виготовлення проектно-кошторисних документацій на відновлення вуличного освітлення в Малій Глумчі та на капітальний ремонт резервуарів чистої води.

Окрім того, затверджено на посаду першого заступника селищного голови Володимира Євтуха та заступника – Ольгу Онищук.

Детальніше про прийняті рішення читайте у «НТ» за 28 грудня.
Підготувала Г. КОЛЕСНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *