У Ємільчинському дербі перемогла школа №1


Шквалом емоцій супроводжувався вирішальний поєдинок за звання чемпіонок району з волейболу між дівчатами Ємільчинської школи й гімназії. У видовищному поєдинку 23 січня гімназистки без однієї з провідних гравчинь (через травму) не встояли перед натиском суперниць: школярки – перші.


Попри те, що в обох складах – низькорослі як для волейболу дівчата, якість продемонстрованої гри виявилась непоганою. І не дивно, адже більшість із них (з обох команд) систематично займаються у секціях Ємільчинської ДЮСШ.

Одразу кинулись у вічі подачі – були і силові (наскільки це доречно вжити для тендітних дівчат) і “планери”. Подачі – як компенсація зросту. Саме за рахунок них і набиралась значна кількість очок.

В команді гімназії гра переважно зав’язувалась на десятикласниці Надії Штиль, як найдосвідченішій, але її зусиль було замало: коефіцієнт браку зависокий, мабуть, у кількох іграх поспіль тягнути команду виявилось важкувато. На жаль, ще одна лідерка, одинадцятикласниця Маша Жабровець, напередодні травмувала ногу й опинилась з гіпсом.

Натомість, школярки вийшли в оптимальному складі, зіграності додавало те, що всі однокласниці-десятикласниці. Легко вигравши першу партію, школярки в дебюті другої відчули серйозний супротив: на подачах Надія Штиль взяла кілька важливих очок для гімназії, перетворивши гру на гойдалки. Проте збірна школи, маючи таких лідерів, як Юля та Віка Омельченки, вирівняла гру, а після подач Насті Піскун настав перелом, потім кілька разів вона результативно зіграла у нападі, а серія ейсів на подачах Наталії Романчук та Юлі Омельченко зняли питання переможця.

Школярки – чемпіонки, але судячи з обіймів гравчинь обох команд після фінального свистка, перемогла гра і гарний настрій. А за таких умов легше сформувати збірну Ємільчинщини, яка вже сьогодні, 25 січня в “Юності” бореться за вихід у фінал обласних змагань. Третє місце вибороли юні симонянки.

За опаративною інформацією наша збірна (як представник Ємільчинської ОТГ) виграла у команд Чижівки, Нової Романівки (Новоград-Волинський район) та Варварівки, як представника Ємільчинського району.

М. МЕЛЬНИК

Склад переможців:

Юля Омельченко, Віка Омельченко, Настя Піскун, Віка Кейбіс, Наташа Романчук, Настя Наумовець, Шелест Оля. Підросла юна зміна Остапчук Яна, Омельченко Дарина, Демиденко Іванна, Лазарєва Настя.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *