Ємільчинських поліцейських привітали з професійним святом


Молодість – не вада

… Відчувалось, що свято ще не прижилося: лише чотири роки, як День національної поліції відзначається у липні. Та вітальні слова, грамоти, премії, квіти свою справу зробили.

У промові заступника начальника Ємільчинського відділення поліції Руслана Дейнеки – уся суть сьогоднішньої професії правоохоронця: відповідальність і в будні, і в свято, непомітна для більшості населення.

Особливістю ж ємільчинських копів є те, що 80 відсотків із них – молоді працівники. Та кілька років інтенсивних буднів правоохоронця конвертуються у професіоналізм. Такий, наприклад, як у Олега Гіжецького (на фото), якого неодноразово згадували на зборах, адже при кадровому дефіциті на початку року він один виконував навантаження, яке покладається на сімох працівників щодо досудового розслідування кримінальних справ та направлення матеріалів до суду. Тому цілком принагідною стала грамота райдержадміністрації та райради, яку вручили йому очільники Ігор Євтушок та Віктор Сорока. Вітання й нагороди адресувала й селищна рада в особі заступника голови Ольги Онищук.

Михайло МЕЛЬНИК,

фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *