Новий очільник Держпродспоживслужби


Відтепер Ємільчинське районне управління Держпродспоживслужби очолюватиме Олексій Дем’янчук. Нового начальника представив Олександр Шпита, який керує цією ж службою в області. Відбулось призначення 4 лютого у малій залі Ємільчинської райради під час підсумкової наради щодо діяльності ветеринарної служби району.

Родом Олексій Володимирович з Малої Глумчі, зараз мешкає у Ємільчиному, за фахом – лікар загальної гігієни (Львівський Національний медичний університет), одружений, виховує доньку. Свою кар’єру розпочав  у Радомишльській районній СЕС (2010-2012рр.), потім трудився на ниві Чуднівського міжрайонного сектору ГУ Держсанепідслужби  (2012-2016рр.), а з 2016-го працював начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ємільчинського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в області.

Віктор Алєксєєнко, який до цього, окрім своєї основної посади, ще й  виконував обов’язки начальника районного управління Держпродспоживслужби, далі керуватиме відділом безпечності харчових продуктів та ветеринарії.

Підготувала

Оксана ІГНАТЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *