Місцева влада пообіцяла підтримку медицині


11 лютого близько півсотні лікарів району зібрались на традиційну щорічну медичну раду, щоб підсумувати діяльність обох комунальних некомерційних підприємств – “Ємільчинської районної лікарні” та “Ємільчинського центру медико-санітарної допомоги” – за минулий рік, а також – визначитись із завданнями на рік поточний.

Обговорювались і проблемні питання медичної галузі Ємільчинщини, пов’язані з другим етапом медичної реформи, який стартуватиме 1 квітня 2020-го.

Головна лікарка КНП “ЄЦРЛ” Наталія Брановицька доповіла про готовність медичних структур району до підписання Угоди з Національною службою здоров’я, відповідно до її стандартів. Зокрема, доповідачка констатувала виконання нашими закладами медицини державних вимог щодо автоматизації, комп’ютеризації, під’єднання до МІС – єдиної медичної інформаційної системи, наявності КЕП – кваліфікованого електронного підпису, наявності нових ліцензій на медичну практику та наркотичні засоби і прекурсори. Було зазначено також, що обидві структури та всі лікарі зареєстровані в ЕСОЗ – електронній системі охорони здоров’я; розпочато укладання договорів про медичне обслуговування населення району за Програмою медичних гарантій у 2020 році.

Із запрошених на медичну раду керівників району та обох ОТГ у засіданні взяли участь голова Ємільчинської райдержадміністрації В’ячеслав Авраменко, голова районної ради Віктор Сорока, Ємільчинський селищний голова Сергій Волощук. Усі вони мали слово перед лікарською спільнотою і запевнили у подальшій підтримці владою районної галузі медицини, зокрема в частині поновлення матеріально-технічної бази та покращення умов перебування пацієнтів, а також умов праці медперсоналу в усіх закладах охорони здоров’я району. У цьому контексті першу добру новину присутнім сповістив очільник Ємільчинської ОТГ Сергій Волощук: на останній сесії селищної ради депутати проголосували за виділення 477 тис. грн для придбання гістероскопа в акушерсько-гінекологічне відділення.

За інформацією КНП “ЄЦРЛ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *