Управління держветмедицини Ємільчинського району закликає вакцинуватись проти сказу

На початку року в Неділищах виявлено хвору на сказ кішку. Територія знаходилась на контролі працівників ветмедицини, зроблено щеплення ВРХ та домашніх тварин. 16 березня цей пункт перестав бути неблагополучним.
Цікаво, що минулоріч у районі взагалі не було жодного неблагополучного пункту, а у 2010 таких пунктів було аж 7. Спеціалісти пов’язують такий дисонанс із тим, що минулоріч районна влада платила мисливцям за кожну вбиту лисицю.
 
З 1 січня проти сказу щепили собак – 843, котів – 339, ВРХ – 106, коней – 34. Господарі самостійно вакцинують домашню живність неохоче, хоч в Україні ситуація щодо хвороби досить серйозна, – повідомляє управління держведицини. За підписом начальника цієї організації підготовлено листа до сільських, селищних голів із проханням закупити таку вакцину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *