Як працюють Ємільчинські рятувальники в умовах масштабних пожеж


Рятувальники Ємільчинського районного сектору Управління ДСНС в області залучені до ліквідації цьогорічних весняних пожеж поза межами свого району.

Зокрема, від 4 квітня наші вогнеборці гасять торфові поля на межі територій між Олевським та Лугинським районами в населеному пункті Миролюбів. Від 16 квітня вони працюють по чотири чоловіки, чергуючись через кожні п’ять діб.

Окрім боротьби з торфовими пожежами Олевського району, рятувальники ліквідовують загорання в нашому: докладаючи зусиль, щоб не допустити вогоню у ліс. Натомість майже в кожному населеному пункті виникали загорання сухої трави, переважно території між селами та лісами. Для боротьби з пожежами у Ємільчиному працюють 27 рятувальників, а в Барашах – 13. Поки в районі маємо лише одну автоцистерну для гасіння пожежі, другу відправлена до Олевська, ще одна – на ремонті.

“Ємільчинські рятувальники не були задіяні у ліквідації пожеж в Овруцькому районі та Чорнобильській зоні, оскільки на той час вони вже гасили пожежі на інших територіях”, – повідомив начальник районного сектору Управління ДСНС в області Володимир Черкес.

На сьогодні в районі не складно жодного адміністративного протоколу за фактом підпалу сухої трави. Наразі таким правом наділений лише представник Держекоінспекції, якого в районі немає.

Катерина ТРОХИМЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *