Шкільний вересень: виклики сьогодення


Цьогоріч вересень найбільш довгожданий і непередбачуваний. Українські школярі повертаються за парти після шестимісячної перерви. Школа має працювати в нових карантинних умовах, які пропонує нам МОЗ.

Як убезпечити наших дітей і при цьому надавати ефективні освітні послуги? Ці питання цікавлять всю Україну.

Які ж виклики чекають вчителів, учнів і батьків? Перший виклик –це вересень без урочистої яскравої лінійки в День знань. У класи потраплять тільки вчителі й учні. Вхід батькам та іншим особам, окрім вчителів, учнів і персоналу школи забороняється До того ж – у школі масковий і дистанційний режим. Діти і вчителі в масках під час перерв. Крім того не лише школа, а й батьки в першу чергу мають подбати про культуру і дотримання відповідних правил поведінки дітей. Важливо, щоб батьки не лише забезпечили своїх дітей змінними масками (їх має бути декілька кожного дня і пакетики для їх зберігання), а й допомогли усвідомити важливість вимог і правил, які буде запроваджено. Батьки мають уважно поставитися кожного ранку перед виходом дитини до школи до контролю її самопочуття. Залишати дитину вдома при будь-яких ознаках ОРВІ – кашель, нежить, головний біль, підвищена температура.

Учні мають бути готові до того, що перший місяць навчання буде корегуючим, їм належить багато зусиль прикласти, щоб матеріал тримісячного карантину минулого навчального року був достатньо повторений чи скорегований, щоб школярі могли ефективно рухатися далі на шляху знань. Як вчителі, так батьки й учні, мають бути готові до можливих змін форм навчальної діяльності протягом наступних місяців. За будь-яких умов школярі мають здобувати знання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *