Загадка зеленого бюлетеня


Для чого ми голосували за нові райради?

Сходивши 25 жовтня на вибори, ми обрали місцеву владу, позначивши вподобані партії чи кандидатів у чотирьох запропонованих бюлетенях. Один з них був світло-зеленого кольору, пригадуєте? А обирали ми цими зеленуватими бюллетенями депутатів районних рад. Вибори відбулися. Але не факт, що ці районні ради… взагалі запрацюють. А якщо запрацюють – то чим займатимуться?

НОВІ РАЙОНИ – НЕЗАКОННІ?
Такі питання виникли після нещодавніх новин із Конституційного суду. 20 жовтня туди спрямували подання 49 народних депутатів. Вони просять скасувати окремі пункти Постанови Верховної Ради від 17 липня 2020 року, якою було визначено новий районний поділ в Україні.
Нардепи-позивачі доводять, що “перекроювати”адміністративно-територіальний устрій можна не постановою, а лише законом. По-друге, вони зауважують, що нові райони “потягнуть” за собою й зміни в системі судової влади – має тепер бути інша територіальна структура судів, настане плутанина з поданнями позовів від громадян у той чи інший райсуд тощо.
Конституційний суд подання прийняв до розгляду. Яким і коли буде його вердикт – нині невідомо. Але уявімо, якщо рішення буде на користь позивачів. Що це означатиме? Повний коллапс місцевої влади районного рівня. Адже тоді (приміром, у нас на Житомирщині) офіційно зникнуть чотири нові райони і повернуться колишні 23. А як бути з обраними до нових чотирьох райрад депутатами? Загалом це – 180 чоловік. Чим вони керуватимуть? І чи будуть взагалі вважатися повноважними депутатами? Запитання, запитання…

ПОВНОВАЖЕНЬ – МАЙЖЕ “НУЛЬ”
Втім, якщо навіть новий районний поділ буде визнано конституційним, запитання (але вже інші) все одно залишаються. До речі, їх озвучив голова Житомирської обласної ради 7-го скликання Володимир Ширма під час свого виступу на “прощальній” сесії.
– Вже зараз входження окремих громад, сіл чи міст до нових районів викликає багато запитань, – зауважив тоді Володимир Ширма. – Причина – фактично не було обговорення. А Кабінет Міністрів одноособово приймав рішення з усіх цих питань. Чи правильно це? Я думаю, що неправильно… і абсолютно незрозумілі сьогодні повноваження районних рад. Вони створюються, але повноважень у них – “нуль”. Відповідно – й “нуль”районних бюджетів.
Тож виборці, заповнюючи 25 жовтня зелений бюлетень, обрали фактично “котів у мішку”. Точніше, “котів безмішка”, але чим вони займатимуться на посадах –невідомо.


БЮДЖЕТИ БУДУТЬ “КУЦИМИ”
А про гроші взагалі – окрема розмова. Новий Закон №3614 передбачає, що сільські, селищні та міські бюджети більше не залежатимуть від району. Це означає, що всі новоутворені за минулі п’ять років об’єднані територіальні громади (ОТГ) переходять на прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом, минаючи районний рівень. За цим Законом районні бюджети не отримуватимуть базової дотації і не будуть надалі у прямих міжбюджетних відносинах з Державним бюджетом.
Тож виглядає так, що, заповнюючи зелені бюлетені, жителі області обрали в результаті не стільки депутатів нових чотирьох районних рад, скільки “англійських королев” районного масштабу, які мало що реально вирішуватимуть. А з “порожніми” районними бюджетами – й поготів. Відтак досить складно стверджувати, що адміністративно-територіальна й децентралізаційна реформи здійснюються у нас із розумом та користю для пересічних громадян.

За матеріалами
Сергія БОВКУНА, “Житомирщина”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *