Перша сесія Новоград-Волинської районної ради за участю ємільчинців


4 грудня в Новограді-Волинському зібрались новообрані депутати районної ради (серед яких і 8 ємільчинців), щоб провести перше засідання. Голова районної ТВК Тетяна Ломако привітала всіх, вручила посвідчення та значки депутатів.

Після цього з трьох партій, які набрали найбільше голосів на виборах, утворили тимчасову президію. Серед них також був Ємільчинець – Олександр Романюк, депутат від партії “Наш край”, який фактично і вів сесію до обрання голови.

Після затвердження регламенту новобрані депутати 8-го скликання утворили фракції (практично кожна партія утворила свою фракцію) та внесли дві кандидатури на посаду голови райради: Ларису Дейнеко з Ємільчиного від партії “Слуга народу” та Артура Загривого з Новограда-Волинського від “Європейської солідарності”.

Шляхом таємного голосування головою обрали Артура Загривого. За нього віддали свої голоси 28 депутатів, а за Ларису Дейнеко – 12.

Обрання заступників голови та голів комісії, затвердження складу постійних комісій та складу президії районної ради перенесли на друге пленарне засідання першої сесії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *