Відсьогодні ФОПи й наймані працівники можуть оформити заявку на державну допомогу у зв’язку з «карантинними канікулами»


Сьогодні, 14 грудня, на порталі «Дія» запрацювала послуга – подання заяви на отримання матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам.

Якщо ваша діяльність – основний вид діяльності підпадає під обмеження відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», ви можете оформити заяву на отримання одноразової матеріальної допомоги до 31 грудня включно.

Отримати допомогу від держави можуть:

1. Наймані працівники юридичних осіб або ФОПів, якщо:· основний КВЕД належить до тих, стосовно яких вжито карантинні заходи;· організація, у якій ви працюєте, нарахувала ЄСВ за ІІІ квартал 2020 року;· середня заробітна плата найманого працівника не перевищує 30 тис. грн на місяць за ІІІ квартал;· найманий працівник не працює за сумісництвом в організації.

2. ФОПи, якщо:· станом на 31.10.2020 основний КВЕД віднесено до тих, стосовно яких вжито карантинні заходи;· займається діяльністю понад 3 місяці;· сплатив ЄСВ не менше, ніж за три місяці у 2020 році;· якщо не є одночасно найманим працівником.

Як оформити заяву на порталі «Дія»?· Вам знадобиться кваліфікований електронний підпис для авторизації у порталі.· Зареєструйтеся чи авторизуйтеся, якщо вже зареєстровані, у кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису або BankID.·

У розділі «Послуги» оберіть Одноразова матеріальна допомога ФОП та найманим працівникам.· Дія автоматично перевірить ваші дані в Реєстрі застрахованих осіб Пенсійного Фонду України на відповідність умовам отримання допомоги.· Підтвердіть своє поточне місце роботи.· Введіть номер свого гривневого рахунку у форматі IBAN. Отримати кошти можна лише на особистий рахунок. Дізнайтеся IBAN свого рахунку тут.· Перевірте та надішліть заповнену заяву.· Очікуйте повідомлення про нарахування виплати.Результат: Допомога надійде на вказаний рахунок до 31 грудня 2020 року.

Відео як скористатися /за посиланням/Як оформити заяву в застосунку? Авторизуйтесь у застосунку за допомогою Приват24, Monobank, або BankID НБУ.У розділі “Послуги” натисніть “Отримати допомогу”.Дія автоматично перевірить ваші дані в Реєстрі застрахованих осіб Пенсійного фонду України на відповідність умовам отримання допомоги.Введіть номер свого гривневого рахунку у форматі IBAN. Отримати кошти можна лише на особистий рахунок. Дізнайтеся IBAN свого рахунку тут.Очікуйте сповіщення про опрацювання заяви.Результат: Допомога надійде на вказаний рахунок до 31 грудня 2020 року.Докладна інформація на порталі «Дія».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *